تاریخ: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۴۰
کد خبر: ۲۰۴۳۱۴
می متالز - به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و به دنبال دستور استانداری خوزستان مبنی بر جلوگیری از تجمع شهروندان در تفرجگاه و فضای سبز، عملیات گشت‌ زنی در روز طبیعت با همکاری گردان ۱۰۴ حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی و واحد بازرسی و نظارت فولاد خوزستان انجام شد.

به گزارش می‌متالز، بسیجیان گردان ۱۰۴ حوزه مقاومت بسیج شهید بقایی و کارکنان واحد بازرسی و نظارت شرکت فولاد خوزستان در روز سیزدهم فرودین ماه ۱۴۰۰، با استقرار در ورودی‌های شرکت و جاده‌های دسترسی و مجتمع مسکونی دویست دستگاه اقدام به جلوگیری از تجمع شهروندان در فضای سبز اطراف شرکت نمودند.
این طرح پیرو مصوبات کمیته پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و دستور استانداری خوزستان، از صبح دوازدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ آغاز شد و تمامی مسیر‌ها در راستای تجمع ساکنان و شهروندان عزیز و حفظ سلامت آنان مسدود شد.

گزارش خبرنگار ما حاکی است، در این طرح، ورودی شماره یک و دو شرکت، سه راه سیصد دستگاه، ورودی پل آزاد راه اهواز - ماهشهر به سمت ورزشگاه شهدای فولاد و ورودی میدان فولاد، در سه شیفت کاری به صورت دائم با حضور نیرو‌های بسیج و کارکنان واحد بازرسی و نظارت کنترل شد.

منبع: دنیای معدن

مطالب مرتبط