تاریخ: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۱:۱۷
کد خبر: ۲۰۴۳۳۹
‌می‌متالز - متقاضیان عضویت در هیات مدیره شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی که قصد دارند به عنوان نامزد عضویت در هیات مدیره این شرکت‌ها ثبت نام کنند، تا ۲۸ فروردین فرصت دارند با مراجعه به سامانه ستان ثبت نام خود را انجام دهند.

به گزارش می‌متالز، به گزارش بورس امروز، اطلاعیه شماره ۲ به شرح زیر است:

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از متقاضیان عضویت در هیات مدیره شرکت‌های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی که قصد دارند به عنوان نامزد عضویت در هیات مدیره این شرکت‌ها ثبت نام نمایند می‌رساند نظر به تمدید مهلت ثبت نام نامزد‌های هیات مدیره شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تا تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ درخواست می‌شود با مراجعه به”سامانه ستان”به آدرس setan.seo.ir نسبت به ثبت نام در مهلت تعیین شده اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام به شرح زیر است:

داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط با مورد تایید مراجع ذیصلاح تحصیلی تجربه کافی تمامی مدارک بایدبه صورت کامل و بدون نقص در سامانه مزبور بارگذاری و ارسال شوند. بدیهی است به درخواست‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً نحوه امتیاز دهی به واجدین شرایط در اجرای دستور العمل تایید صلاحیت حرفه‌ای خواهد بود که در سایت سازمان به آدرس seo.ir بارگذاری شده است و صرفا افرادی که صلاحیت آن‌ها بر اساس این دستورالعمل احراز شود، امکان شرکت در انتخابات اعضای هیات مدیره شرکت‌های مذکور را خواهند داشت.

منبع: بورس امروز

مطالب مرتبط