تاریخ: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۵۷
کد خبر: ۲۱۰۱۶۵
رئیس سازمان صمت استان سمنان خبر داد؛
‌می‌متالز - رئیس سازمان صمت استان سمنان گفت: حدود یک هزار میلیارد تومان تحت عنوان طرح "تام" به استان سمنان اختصاص یافته است که منابع مالی این طرح از محل منابع داخلی وزارت صمت و شرکت‌های تابعه و با مشارکت بانک‌های صنعت و معدن و تجارت، تامین خواهد شد.

به گزارش می‌متالز، علی تشنه دل بیان کرد: طی ابلاغیه‌های دریافتی ذیل طرح «تام»، منابع جدیدی برای پرداخت تسهیلات به واحد‌های تولیدی در راستای رفع نیاز‌های مالی آن‌ها در قالب سرمایه ثابت و سرمایه در گردش در اختیار استان قرار می‌گیرد.


وی ادامه داد: در حدود یک هزار میلیارد تومان تحت عنوان طرح «تام» به استان سمنان اختصاص یافته است که منابع مالی این طرح از محل منابع داخلی وزارت صمت و شرکت‌های تابعه و با مشارکت بانک‌های صنعت و معدن و تجارت، تامین خواهد شد.

تشنه دل گفت: این مبلغ بسیار قابل توجه بوده و بالغ بر ۵۰ درصد کل منابعی است که ما در سال گذشته از محل رونق تولید، تسهیلات به واحد‌های تولیدی پرداخت کردیم.

رئیس سازمان صمت سمنان تصریح کرد: سامانه‌ای ویژه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به منظور رسیدگی به درخواست‌ها و تفاهمنامه‌های مابین بانک و متقاضیان، در سامانه بهین یاب راه اندازی شده است.

 

منبع: خبرگزاری کار ایران (ایلنا)