تاریخ: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۳۴
کد خبر: ۲۱۲۸۶۰
رئیس کل دادگستری یزد:
‌می‌متالز - رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: با تشکیل هیئت مدیره جدید شرکت فولاد میبد مسیر برای باز فعال شدن این مجتمع هموار است.

به گزارش می‌متالز، «غلامعلی دهشیری» در حاشیه نشست ستاد اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در خصوص شروع مجدد فعالیت مجتمع فولاد میبد، اظهار کرد: در روز‌های اخیر جلسات مشترکی بین نمایندگان سهامداران، دستگاه قضایی و نمایندگانی از خصوصی‌سازی و ایمیدرو تشکیل شده و مقرر است ظرف دو هفته آینده هیات مدیره جدید، انتخاب و زمینه باز فعال شدن این واحد صنعتی آغاز شود.

وی تصریح کرد: مشارکت و اهتمام سهامداران در انتخاب اعضای هیات مدیره که باید از دو نفر از میان سهامداران و سه نفر از ایمیدرو باشد، زمینه‌ساز بازگشت این مجتمع عظیم به چرخه تولید است.

این مقام قضایی با اشاره به صدور حکم دادگاه حقوقی تهران، ابراز کرد: با تشکیل هیات مدیره جدید، وضعیت حساب‌های شرکت و بستانکاری و بدهکاری بررسی می‌شود و باید زمینه فعالیت آن در اسرع وقت فراهم شود.
در سی و هشتمین نشست ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که به میزبانی فرمانداری شهرستان میبد و با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه شهرستان، مقامات عالی قضائی استان و شهرستان و مدیران کل دستگاه‌های مرتبط برگزار شد، درخواست ۲۰ شرکت در خصوص موانع تولید بررسی و برای حل آن تصمیماتی اتخاذ شد.

منبع: ایسنا