تاریخ: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۱۷
کد خبر: ۲۱۳۱۶۵
‌می‌متالز - مدیر مجتمع مس شهربابک از ثبت چندین رکورد در تولیدات ماهیانه این مجتمع در اردیبهشت سال ۱۴۰۰ خبر داد که بالاترین ثبت رکورد جدید سالانه در کارنامه تولید مجتمع به شمار می‌رود.

به گزارش می‌متالز به نقل از مس پرس، حسین ابراهیمی‌نسب مدیر مجتمع مس شهربابک گفت: در سال تولید؛ پشتیبانی‌ها؛ مانع‌زدایی‌ها با تلاش و کوشش حداکثری همکاران و حمایت مدیران ارشد، مجتمع مس شهربابک برای دومین بار موفق به ثبت چندین رکورد جدید در تولیدات ماهیانه خود شده است.

ابراهیمی‌نسب افزود: میزان تولید کنسانتره مصرفی ذوب خاتون‌آباد در اردیبهشت ماه ۳۸/۳۳۸ تن بوده که نسبت به بالاترین رکورد ماهیانه در مجتمع مس شهربابک در فروردین با رقم ۳۶/۲۲۸ تن، ۵/۸ درصد افزایش داشته است.

مدیر مجتمع مس شهربابک گفت: آند حاصل از کنسانتره ذوب خاتون‌آباد نیز ۷/۹۲۳ بوده که در برابر رکورد قبلی در این مجتمع در فروردین ماه به میزان ۷/۷۷۳ تن ۱/۹ درصد رشد نشان می‌دهد.

وی همچنین خبر داد: مجتمع مس شهربابک موفق شده در آند تولیدی ذوب خاتون‌آباد هم ۱۱/۸۵۷ تن را در اردیبهشت به ثبت برساند که نسبت به رکورد فروردین ماه به میزان ۱۱/۲۱۰ تن، ۵/۸ درصد افزایش نشان می‌دهد.

منبع: مس پرس