تاریخ: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۵۸
کد خبر: ۲۱۳۲۳۴
‌می‌متالز - در پی دیدار و سرکشی مدیر عامل چادرملو و نماینده مردم اردکان از جانبازان بالای ۷۰ درصد این شهرستان و قول مساعد مدیر عامل این شرکت به حمایت از جانبازان، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی و توانبخشی به این گروه از جانبازان اهدا شد.

به گزارش می‌متالز، در این ملاقات‌ها که در نخستین روز سال نو در منزل جانبازان صورت پذیرفت، ناصر تقی زاده با بیان جایگاه ارزنده و والای جانبازان، ایثارگران و خانواده معظم شهدا در جامعه افزود: شما عزیزان دین بزرگی بر گردن ما دارید و توجه به امور جاری و نیاز‌های ضروری شما را برای خود تکلیف و آن را وظیفه انسانی، میهنی و دینی خود می‌دانیم.

وی گفت: امنیت امروز جامعه مدیون ایثارگری‌ها و رشادت‌های شما عزیزان است و کوچکترین کاری که ما می‌توانیم بکنیم، کاستن بخشی از الام و مشکلات شماست.

دکتر دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار‌های با، ولی نعمت توصیف کردن جانبازان سرافراز و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس گفت: دوام و بقا و عظمت امروز ایران اسلامی بدون شک پیامد جانفشانی‌های بی بدیل جانبازان، شهدا و ایثارگران بزرگوار تحت رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری است.

وی افزود: ما هرگز به خود اجازه نمی‌دهیم تا یادگاران و ثمرات ۸ سال دفاع مقدس به فراموشی سپرده شوند، وظیفه امروزمان پاسداشت شما بزرگوارانی است که جان و مال و سلامت خود را در راه حفظ این آب و خاک و دین، خالصانه فدا کردید.

گفتنی است، این تجهیزات کمک درمانی شامل تخت ویژه جانبازان، ویلیچر، دستگاه اکسیژن و سایرتجهیزات پزشکی است که بین جانبازان ۷۰ درصد اردکان توزیع شد.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین