تاریخ: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۹:۳۱
کد خبر: ۲۱۳۲۶۲
‌می‌متالز - فروس معاملات روز چهارشنبه هفته گذشته را از محدوده صفر تابلو آغاز کرد و بعد گذشت اندک زمانی با حجم معاملات نسبتا قابل قبولی به صف خرید نشست و تا پایان بازار صف خرید خود را حفظ کرد. تحلیل روند قیمتی فروس چه می‌گوید؟

به گزارش می‌متالز، فروس معاملات روز چهارشنبه هفته گذشته را از محدوده صفر تابلو آغاز کرد و بعد گذشت اندک زمانی با حجم معاملات نسبتا قابل قبولی به صف خرید نشست و تا پایان بازار صف خرید خود را حفظ کرد. در پایان با معامله کمی بیش از ۱۳ میلیون برگه سهم و پایانی ۴.۵ درصد مثبت بسته شد.

تحلیل بنیادی فروس/ رشد فروش

تحلیل تکنیکال و بنیادی فروس/ فروس تا کجا صعود خواهد کرد؟

فروس در اردیبهشت ماه فروش ۶۶.۳ میلیارد تومانی را ثبت کرد که نشان از رشد ۱۰.۰ درصدی نسبت به میانگین ماهانه زمستان و رشد ۲۹.۰ درصدی نسبت به میانگین فروش ماهانه پاییز دارد. فروس در زمستان با فروش ۱۸۰.۵ میلیارد تومان به سود خالص ۱۰۵.۹ میلیارد تومان رسیده بود.

نرخ فروش فروسیلیسیم در دو ماه ابتدایی امسال نزدیک به سه برابر میانگین فصل بهار سال گذشته بوده است که عمده آن به دلیل افزایش نرخ جهانی آن بوده است. با ادامه این روند در فروش شرکت تا پایان سال موفق به ساختن سود ۱۲۰ تومانی به ازای هر سهم و بیشتر از آن نیز می‌شود.

تحلیل تکنیکال فروس | صعود تا کجا ادامه خواهد داشت؟

تحلیل تکنیکال و بنیادی فروس/ فروس تا کجا صعود خواهد کرد؟


فروس از محدوده ۴۲۵ تومان نزدیک به کف قبلی با اقبال خریداران مواجه شد و فعلا تا فیبوی ۰.۲۳ اصلاح اخیر در ۵۲۵ تومان قیمت را ریکاوری کرده است و به نظر می‌آید در گام بعدی سهم می‌تواند تا فیبوی ۰.۳۸ اصلاح در قیمت ۶۰۰ تومان رشد نماید، اما هدف میان مدتی سهم در فیبوی ۰.۶۱ اصلاح اخیر بر روی ۷۰۰ تومان قرار دارد. حد ضرر سهم بر روی ۴۵۰ تومان و نهایتا روی کف قیمتی در ۴۲۵ تومان قرار دارد.

منبع: نبض بورس