تاریخ: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۵۲
کد خبر: ۲۱۳۲۸۷
احمدی در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مطرح کرد؛
‌می‌متالز - نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: قطعی مکرر برق، جلوگیری از افت فشار و فرسودگی شبکه‌های برق و... ازجمله مشکلاتی بود که نمایندگان در جلسه امروز با وزیر نیرو مطرح کردند و اردکانیان قول داد در حد توان نسبت به رفع مشکلات تلاش کند.

به گزارش می‌متالز، موسی احمدی در تشریح جلسه امروز (یکشنبه ۹ خردادماه) کمیسیون انرژی مجلس به حضور وزیر نیرو در این کمیسیون جهت بررسی مسائل منطقه‌ای نمایندگان در حوزه‌های آب و برق اشاره کرد و گفت: امروز نمایندگان کمیسیون انرژی مشکلات شهرستان‌های خود را در حوزه برق و آب در این جلسه مطرح کردند و مقرر شد؛ مکاتبات با وزارت نیرو ادامه پیدا کند و وزیر دستور رفع موانع و مشکلات منطقه‌ای نمایندگان را صادر کند.

نماینده مردم دیر، کنگان وجم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعی مکرر برق، استفاده از ظرفیت‌های منطقه، افزایش ایستگاه‌ها و تاسیسات برقی، جلوگیری از افت فشار و فرسودگی شبکه‌های برق، دائمی کردن ایستگاه‌هایی -که به صورت موقف ایجاد شده‌اند- و... ازجمله مشکلاتی بود که نمایندگان به آن‌ها اشاره کردند و آقای اردکانیان قول داد در حد توان در زمان باقی مانده از وزارت خود نسبت به رفع مشکلات تلاش کند.

منبع: خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت)