تاریخ: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۱۱
کد خبر: ۲۱۳۳۸۲
از آغاز فعالیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یزد انجام شد:
‌می‌متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از بررسی و رفع مشکلات ۶ هزار و ۲۹۷ پرونده مطروحه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.

به گزارش می‌متالز، محمدرضا علمدار یزدی گفت: از اردیبهشت ماه سال ۹۴ تاکنون ۳۷۵ جلسه کارگروه اصلی، ۱۵۶ کمیته تخصصی و ۳ هزار و ۵۴۴ جلسه کارشناسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد برگزار شده است.

علمدار یزدی اعلام کرد: حاصل این جلسات، ۶ هزار و ۷۰۷ مصوبه برای ۶ هزار و ۲۹۷ پرونده مطروحه در این کارگروه بوده که باعث تثبیت ۵۰ هزار شغل در استان شده است.

وی با اشاره به تعداد پرونده‌های طرح شده در کارگروه تسهیل بیان کرد: صنایع شیمیایی با هزار و ۱۶۲ پرونده، صنایع معدنی با هزار و ۱۶ و پرونده، صنایع نساجی با هزار و هفت پرونده، برق با ۸۹۱ پرونده، واحد غذایی و دارویی با ۴۲۱ پرونده و واحد‌های مربوط به جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی، پرونده‌های مطرح شده در این کارگروه هستند.

علمدار یزدی افزود: مباحث بانکی با ۴ هزار و ۸۴۳ پرونده، تامین اجتماعی با ۸۰۱ پرونده، امور مالیاتی با ۱۹۸ پرونده، گاز با ۷۲ پرونده، برق با ۸۵ مورد و سایر موارد با ۷۰۸ مورد بیشترین مشکلات صنایع استان را تشکیل می‌دهند.

منبع: شاتانیوز