تاریخ: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۰:۴۱
کد خبر: ۲۱۴۳۲۹
معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه:
‌می‌متالز - معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه گفت: قطعا انتخابات در بهبود و رونق شرایط تولید نقش مهمی دارد که به تبع آن می‌تواند بهبود شرایط کار و کارگر را همراه داشته باشد.

به گزارش می‌متالز، عباس اکبری محمدی درباره اهمیت شرکت در انتخابات و نقش آن در آینده صنعت و شرایط اقتصادی کشور اظهار کرد: امسال مانند سال‌های گذشته مقام معظم رهبری با شعار تولید نامگذاری کردند و بنابراین امسال همانند دیگر سال‌ها، سال توجه به تولید است. قطعا انتخابات در بهبود و رونق شرایط تولید نقش مهمی دارد که به تبع آن می‌تواند بهبود شرایط کار و کارگر را همراه داشته باشد.

وی افزود: قطعا اگر مشارکت مردم به ویژه قشر زحمت کش و بزرگ کارگر در انتخابات بالا باشد، قدرت دولت بعدی بیشتر خواهد بود، ابتکار عمل مدیران افزایش پیدا می‌کند، روحیه کار و خدمت افزایش می‌یابد و روحیه انسجام و اجماع دقیقی برای کار مضاعف در کشور ایجاد می‌شود که نتیجه آن رونق تولید و بهبود شرایط کار است.

وی افزود: در شرکت فولاد مبارکه نیز همواره نقش کارگران در انتخابات پررنگ بوده است. انشالله این بار نیز در روز انتخابات برای پرسنل فولاد مبارکه این مشارکت حداکثری رقم خواهد خورد و همه کارگران فولاد مبارکه نیز با مشارکت حداکثری در این امر مهم شرکت خواهند کرد و به بهبود شرایط کشور کمک می‌کنند.

منبع: پایگاه خبری ایراسین