تاریخ: ۱۷ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۵۶
کد خبر: ۲۱۷۴۰۲
‌می‌متالز - از کارگران نمونه سال ۱۳۹۹ شرکت سیمان ایلام و برگزیدگان مسابقات عکاسی و نقاشی، با موضوع انتخابات ۱۴۰۰ تجلیل به عمل آمد.

به گزارش می‌متالز، یک دوره مسابقه نقاشی و عکاسی در این مجتمع صنعتی با موضوع انتخابات ۱۴۰۰ و مشارکت در انتخابات برگزار گردید که در بخش نقاشی ۴نفر و در بخش عکاسی ۶نفر برگزیده شدند، که در مورخه ۱۶ تیر ۱۴۰۰ با حضور مدیریت عامل، مدیر کارخانه و تعدادی از مدیران، از این عزیزان تقدیر بعمل آمد.

همچنین از ۱۶کارگــــــر نمونه سال ۱۳۹۹ از واحد‌های تولید، انرژی، حراست، نقلیه، کارگاه ساخت، انبار، فروش، تدارکات، کنترل کیفی و اداری، با اهدا لوح تقدیر شد.

دراین جلسه مدیرعامل سیمان ایلام از خدمات ارزشمند کارگران سیمان ایلام خصوصا کارگران نمونه این شرکت قدردانی نمود وهمه پرسنل این شرکت را به هم فکری و هم افزایی در راستای اهداف متعالی شرکت سیمان ایلام دعوت نمود.

وی همچنین رسیدن به افق‌های روشن را در گرو تلاش و بازوان توانمند کارگران بعنوان سربازان تولید دانست و نسبت به بحث فرهنگ کار و کارگری، اخلاق مداری و تعهد سازمانی بسیار تاکید کرد.

مهندس سارانی افزود: این شرکت از هرگونه اقدام فرهنگی استقبال نموده و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

همچنین ایشان از حضور پرشور کارگران در انتخابات ۱۴۰۰ تشکر نمود و۲۸خرداد را برگ زرین دیگری در تاریخ نظام سیاسی جمهوری اسلامی دانست.

هدر این جلسه مدیریت سیمان ایلام نیزاز کارگران نمونه این شرکت بابت زحمات و تلاش‌های خالصانه آنان تشکر نمود و حضور این تعداد کارگر نمونه را در شرکت پشتوانه‌ای برای گسترش فرهنک کارو تعهد سازمانی و اخلاق حرفه‌ای دانست که می‌تواند تاثیرات ان را در تولید مشاهده کرد.

منبع: سیمان خبر