تاریخ: ۲۱ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۱۴
کد خبر: ۲۱۸۰۰۵
طی مراسمی در ایدرو؛
‌می‌متالز - طی مراسمی با حضور معاون حمل و نقل ایدرو، اسماعیل صادقی به عنوان سکاندار جدید مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) معرفی شد.

به گزارش می‌متالز، بهزاد اعتمادی در این مراسم افزایش بهره وری و تزریق انگیزه بیش از پیش و جوانگرایی در عین کارآزمودگی را از اهم سیاست‌های ایدرو در فرایند جابجایی مدیران برشمرد.

وی اقدامات سال‌های اخیر ایزوایکو به ویژه در شرایط تحریم برای خدمات رسانی به ناوگان دریایی کشور را ارزشمند برشمرد و بر لزوم روزآمدسازی و افزایش کمی و کیفی قرارداد‌های ساخت، تعمیرات و پشتیبانی انواع شناور‌ها از جمله شناور‌های بزرگ تاکید کرد.

معاون حمل و نقل ایدرو همچنین ساخت و تعمیر انواع سازه‌های دریایی از جمله تاسیسات صنایع انرژی از قبیل سکو‌های گازی را دستاورد مناسب ایدرو و ایزو ایکو در سال‌های اخیر عنوان کرد.

اسماعیل صادقی که بیش از دو دهه سابقه فعالیت در حوزه صنایع دربایی و کشتی سازی دارد از سال ۱۳۸۵ در مجموعه ایزوایکو مسولیت‌های مدیریتی داشته است.

معاونت مجتمع ایزوایکو، مدیرعامل کشتی سازی عظیم گسترش، عضویت هیات مدیره و مدیریت اجرایی در کشتی سازی‌های ندیم و بحر گسترش (تابعه ایزوایکو) و نیز مدیریت سازه در شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا از جمله سوابق وی است.

در این مراسم همچنین از خدمات ده ساله رضاییان مدیرعامل سابق ایزوایکو تقدیر شد.

الیاسی مدیرکل حراست، کمانه مدیر ارتباطات، حسینی مدیر صنایع دریایی، محرمخانی مدیر امور مجامع ایدرو و اعضای هیات مدیره ایزوایکو در این نشست حضور داشتند.

منبع: شاتانیوز