تاریخ: ۲۲ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۲۹
کد خبر: ۲۱۸۰۷۶
‌می‌متالز - اداره اطلاعات انرژی آمریکا انتظار دارد تولید نفت خام این کشور ۴۲ هزار بشکه در روز در ماه اوت افزایش یافته و به ۷.۹۰۷ میلیون بشکه در روز برسد.

به گزارش می‌متالز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش ماهانه خود اعلام کرد تولید نفت خام از ۷ ساختار بزرگ شیل در آمریکا ۴۲ هزار بشکه در روز در ماه اوت افزایش یافته و به ۷.۹۰۷ میلیون بشکه در روز می‌رسد. تولید نفت آمریکا ۲۸ هزار بشکه در ماه جاری افزایش داشت.

این پیش‌بینی بر مبنای افزایش تولید در در حوزه نفتی پرمین، بزرگترین ساختار شیل آمریکا انجام شده است. انتظار می‌رود تولید نفت در این حوزه ۵۳ هزار بشکه در روز افزایش یابد و کاهش تولید در در حوزه باکن در داکوتای شمالی را جبران کند.

پیش‌بینی می‌شود تولید گاز طبیعی از ساختارهای شیل آمریکا هم برای دومین ماه پیاپی افزایش یابد.

اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد کل افزایش تولید گاز کمتر از ۰.۱ میلیارد فوت مکعب در روز خواهد بود و رقم تولید در ماه اوت احتمالاً به ۸۵.۵ میلیارد فوت مکعب در روز می‌رسد. آمریکا در دسامبر ۲۰۱۹ به رکورد تولید ۸۶.۹ میلیارد فوت مکعب رسیده بود.

تولیدکنندگان نفت آمریکا ۵۴۹ چاه جدید حفر کرده و ۸۱۸ چاه را در بزرگترین حوزه‌های شیل در ماه ژوئن تکمیل کرده‌اند. به این ترتیب تعداد چاه‌های حفر شده، ولی ناتمام ۲۶۹ حلقه کاهش یافته و به ۶۲۵۲ رسیده است، یعنی پایین‌ترین رقم از ژوئن ۲۰۱۸.

منبع: خبرگزاری تسنیم