خبر
قراضه و بازیافت  

افت قیمت قراضه در شرق آسیا

می متالز - قیمت قراضه کانتینری وارداتی در تایوان این هفته 10 دلار ارزانتر شده چرا که خریداران با رقابت عرضه کنندگان آمریکایی و ژاپنی روبرو شدند.

به گزارش می متالز، متوسط شاخص قیمت موسسه پلاتس برای قراضه سنگین وارداتی به تایوان 10 دلار افت هفتگی داشته 255 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده است.

 پیشنهاد امریکایی ها 255 تا 258 دلار هر تن سی اف آر شنیده شده است.

کد خبر: 81178
تاریخ: 1398/11/01 - 14:19
منبع: ایفنا

قراضه  قراضه کانتینری وارداتی  موسسه پلاتس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بهره برداری از طرح های توسعه کربنات سدیم کاوه و فولاد روهینا جنوب با تأمین مالی بانک صنعت و معدن

می متالز - طرح های توسعه دو شركت كربنات سديم كاوه و فولاد روهينا جنوب با تسهيلات بانك صنعت و معدن به دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسيد.
 

کاهش صادرات قراضه ژاپن

می متالز - در ماه آگوست ژاپن کمتر از 671 هزار تن قراضه صادر کرد که افت کمتر از 8 درصدی نسبت به ماه قبل و 2.7 درصد کاهش در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته داشت.
 

بازار قراضه ترکیه در رکود

می متالز - کاهش خرید ها و عقب نشینی خریداران در ترکیه قیمت قراضه وارداتی را در این کشور کاهش داد. آخرین متوسط قیمت خلوص 20-80 معادل 292.5 دلار ثبت شده که افت روزانه کمتر از یک دلاری داشت.
 

قراضه در ترکیه ارزان تر شد

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه پس از آن که معامله ای برای قراضه امریکا در قیمت پایین نهایی شد کاهش یافت. حال متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 تا 2.5 دلار افت داشته 293 دلار هر تن سی اف آر شده است. آخرین معامله قراضه امریکا برای خلوص 20-80 در 293 دلار و قراضه خرد شده در 298 دلار نهایی شده است.
 فست مارکت خبر داد:

افزایش استفاده از ضایعات آهن برای تولید فولاد ضد زنگ در چین

می متالز - با افزایش قیمت مواد اولیه، شرکت های چینی تولید کننده فولاد ضد زنگ، استفاده از ضایعات آهن را برای تولید این محصول را افزایش داده اند.
 

تصحیح قیمت قراضه صادراتی ژاپن

می متالز - قیمت قراضه صادراتی ژاپن پس از 11 هفته روند صعودی افت قیمت هفتگی را ثبت نمود چرا که جو منفی بازار منطقه خریداران را عقب نشاند. متوسط قیمت قراضه سنگین کلاس 2 ژاپن 267 دلار هر تن فوب ثبت شده که کمتر از 10 دلار افت هفتگی داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما