تاریخ: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۶:۲۶
کد خبر: ۱۶۲۴۱۹
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه:
می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: مبارکه در استان‌های مختلف کشور پروژه‌های متعددی در دست اقدام دارد که یکی از آن‌ها طرح تحول دیجیتال است و با اجرای این طرح، فولاد مبارکه به صورت هوشمند اداره خواهد شد.
طرح تحول دیجیتال، فولاد مبارکه را هوشمند می‌کند

به گزارش می متالز، حمیدرضا عظیمیان اظهار داشت: شرکت فولاد مبارکه مانند همیشه قصد دارد سهم 50 درصدی خود را از بازار فولاد کشور حفظ کند. از این رو مهم‌ترین پروژه‌های در دست اقدام این شرکت برای دستیابی به هدف یاد شده، 9 پروژه بوده که در استان‌های مختلف در حال اجرا است.

وی افزود: ازجمله مهم‌ترین این پروژه‌ها می‌توان به نورد گرم 2 در اصفهان، تولید الکترود گرافیتی در استان یزد، معادن سنگان در استان خراسان رضوی، دو پروژه افزایش ظرفیت فولاد هرمزگان از 1.5 میلیون تن به دو میلیون تن تولید تختال در سال و طرح نورد پیلت میل 1.2 میلیون تنی برای این شرکت در استان هرمزگان، طرح تولید 800 هزار تن تختال در شرکت سفیددشت چهارمحال و بختیاری و پروژه بسیار بزرگ طرح تحول دیجیتال اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به طرح تحول دیجیتال این شرکت، بیان کرد: هدف از اجرای طرح یاد شده این است که نسل چهارم تکنولوژی یا انقلاب صنعتی در مبارکه پیاده‌سازی شود. اجرای این طرح در نهایت منجر به اداره هوشمند شرکت فولاد مبارکه و در پی آن افزایش بهره‌وری 6 تا 8 درصدی در شرکت می‌شود.

عظیمیان خبر داد: پس از اینکه نورد گرم 2 اجرا و نیاز عمومی صنایع مصرف‌کننده به ورق‌های فولادی تامین شد، به دنبال تولید ورق‌های دارای ارزش افزوده بسیار بالا همچون ورق الکتریکی خواهد بود.