تاریخ: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۱۲
کد خبر: ۲۰۳۳۳۸
‌می‌متالز - مشتریان بانک کارگشایی می‌توانند از این پس به جای مراجعه حضوری به شعب این بانک برای ثبت درخواست تسهیلات، این درخواست را به صورت غیرحضوری در «زرنشان» ثبت کنند.

به گزارش می‌متالز، پیش از این متقاضیان تسهیلات بانک کارگشایی برای هر بار درخواست تسهیلات باید به شعب این بانک مراجعه می‌کرده و درخواست خود را به صورت حضوری ثبت می‌کردند، اما اکنون «زرنشان» در سامانه بام و یا «نشان بانک» که در سامانه‌های «بام» و «بله» و اپلیکیشن «ایوا» قابل دسترسی است، این فرایند را کوتاه و غیرحضوری کرده است.
در این روند، متقاضی تنها با یک بار مراجعه به بانک کارگشایی و توثیق طلا، می‌تواند میزان اعتبار خود را مشخص کرده و در ادامه با مراجعه به «زرنشان»، درخواست خود شامل نوع تسهیلات، شعبه بانک کارگشایی و میزان مبلغ درخواستی را ثبت کند.
محصولات قابل ارائه در بانک کارگشایی شامل تسهیلات جعاله و قرض الحسنه تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال در قبال ترهین طلای ساخته شده و جواهرات است.
«زرنشان» امکان پیگیری درخواست تسهیلات کارگشایی را نیز فراهم کرده است. همچنین مشتریان می‌توانند از همین طریق، تا قبل از تایید قرارداد، درخواست خود را لغو کنند.

منبع: بانک ملی ایران

مطالب مرتبط