تاریخ: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۸:۵۸
کد خبر: ۲۱۴۷۲۶
‌می‌متالز - هیات مدیره شرکت آهن و فولاد ارفع (سهامی عام) برای برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ از سهامداران دعوت کرد.

به گزارش می‌متالز، در این اطلاعیه آمده است: از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می‌گردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از جام جم، نرسیده به چهارراه پارک وی – مجموعه فرهنگی ورزشی وزارت کار و امور اجتماعی، سالن تلاش برگزار می‌شود حضور بهم رسانند.

برپایه این گزارش، دستور جلسه شامل استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره و سایر مواردی که تصمیم گیری راجع به آن در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد، است.

در ادامه اطلاعیه آمده است: حسب ابلاغیه‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار درخصوص شرایط برگزاری مجامع با توجه به شیوع بیماری کرونا، به استحضار سهامداران گرامی می‌رساند برگزاری مجمع با حضور حداکثر ۱۵ نفر برگزار می‌شود؛ لذا ضمن تشکر از سهامداران حقیقی، درخواست می‌گردد با مشاهده هم‌زمان مجمع از طریق پیوند ذیل و عدم حضور فیزیکی در محل برگزاری مجمع، هیئت مدیره را در برگزاری مجمع در زمان مقرر مساعدت نمایند.

ضمناً سهامداران گرامی می‌توانند سوالات خود را از طریق سامانه پیامکی مندرج در سایت زیر مطرح نموده تا نسبت به پاسخگویی آن مطابق ضوابط مجامع اقدام گردد.

منبع: معدن ۲۴