آرشیو اخبار


مدیرعامل ماشین سازی اراک:

برای استمرار سفارشات داخلی توجهی ویژه به کیفیت تولیدات داریم

18 دی 1398 - 19:49
می متالز - مدیرعامل ماشین سازی اراک در مراسم دومین میز تعمیق ساخت داخل تجهیزات صنعت پتروشیمی در راستای نهضت ساخت داخل گفت: ماشین سازی اراک با سابقه ۵۱ ساله بزرگترین‌مجوعه ساخت ماشین در حوزه های صنعتی است، در ۱۹ فاز عسلویه نقش اساسی داشته است.

نوسازی و بازسازی تاسیسات نفتی براساس اولویت انجام می‌شود

3 دی 1398 - 23:08
می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: با توجه به اولویت‌بندی که انجام خواهد گرفت، تاسیسات فرسوده شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب را نوسازی و بازسازی خواهیم کرد و در این زمینه گام‌های موثری برخواهیم برداشت.
تولید نفت در شرکت به میزان ۷/ ۱۰۵ درصد محقق شد

نوسازی تاسیسات نفتی مسجد سلیمان

1 دی 1398 - 23:00
می متالز - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد تجهیزات و تاسیسات نفتی بازسازی و نوسازی شده است، گفت: با بهسازی که در تجهیزات و تاسیسات شرکت انجام‌ گرفته، برنامه تولید نفت در شرکت به میزان ۷/ ۱۰۵ درصد محقق شد.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران

24 آذر 1398 - 22:02
می متالز - سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران دو تفاهم‌نامه همکاری با "شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب" و "انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران" منعقد کرد.
حفاری شمال گزارش حسابرسی نشده منتشر کرد؛

افت ۳۵ درصدی سود خالص "حفاری"

24 آذر 1398 - 20:43
می متالز - شرکت حفاری شمال در سود خالص ۳۵ درصد افت داشت.

شفاف سازی دیگر از "حفاری"

17 آذر 1398 - 17:16
می متالز - شرکت حفاری شمال درباره تغییر نحوه شناسایی درآمد‌ها و تسعیر مطالبات ارزی شفاف سازی کرد.

لزوم توجه جدی به صنایع کوچک

13 آذر 1398 - 23:04
می متالز - رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان گفت: با توجه به اینکه اکنون در شرایط دشوار اقتصادی به سر می‌بریم، اگر به صنایع کوچک توجه جدی شود قطعا شرایط رونق اقتصادی و نحوه فعالیت این واحدها بهبود پیدا خواهد کرد اما در غیر این صورت، این شرایط اقتصادی صنایع کوچک و سازندگان را با خطر نابودی و تعطیلی مواجه خواهد کرد.
عقب‌نشینی به چه قیمت!

سهام "پلوله" ورشکسته، همچنان معامله می‌شود

12 آذر 1398 - 16:29
می متالز - از دیگر نکات صورت‌های مالی حسابرسی شده منتشره از این شرکت، افت فروش مقداری این شرکت در ۶ ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت شمال پیروز در استان مازندران بازدید کرد

7 آذر 1398 - 21:07
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه بازدید خود از واحدهای صنعتی استان مازندران، از شرکت شمال پیروز در شهرک صنعتی سلمانشهر بازدید کرد.

به‌روزرسانی دستورالعمل‌های عملیاتی شرکت مناطق نفت‌خیز

5 آذر 1398 - 23:45
می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از آغاز به کار «کمیته بازرسی جاری-سازی دستورالعمل‌های کاربردی در تاسیسات و خطوط لوله» در راستای بررسی، اصلاح، یکسان‌سازی و به‌روزرسانی این دستورالعمل‌ها در حوزه عملیاتی شرکت‌های بهره‌بردار تابع این شرکت خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما