آرشیو اخبار


بتن‌ریزی واحد ۲ نیروگاه بوشهر

24 مهر 1398 - 17:03
می متالز - سخنگوی سازمان انرژی اتمی از برگزاری مراسم رسمی بتن‌ریزی واحد ۲ نیروگاه اتمی بوشهر در اوایل آبان خبر داد.

پشت حمله به نفتکش ایرانی چه کسی است؟

23 مهر 1398 - 23:04
می متالز - سوال‌های بی‌شماری درباره اینکه پشت حمله موشکی به نفتکش ایرانی چه کسانی بود، مطرح است اما هنوز پاسخ روشنی به آن تداده نشده است؟
سرپرست معاونت امور صنایع پیشنهاد داد:

تشکیل شورای سیاست گذاری صنعت ماشین سازی و تجهیزات/ تدوین طرحی برای متناسب سازی تعرفه ای زنجیره ارزش صنعت ماشین سازی پلیمری

23 مهر 1398 - 21:46
می متالز - سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت خواستار ارایه طرحی جامع برای متناسب سازی زنجیره صنعت ماشین سازی پلیمری در کشور شد و گفت: ضروری است، با همکاری تشکل‌های ‌تخصصی ونهادهای ذی ربط، شورای سیاستگذاری صنعت ماشین سازی وتجهیزات در وزارت صمت تشکیل شود.

برنامه «رمپنا» برای ورود به تجهیزات هایتک

15 مهر 1398 - 16:38
می متالز - مدیرعامل گروه مپنا از برنامه ورود به حوزه تجهیزات هایتک صنعت نفت، ارائه پیشنهاد به وزیر نیرو برای صادرات برق و مذاکره برای تملک شرکت واگن پارس و فعالیت در چندین میدان نفتی خبر داد.

پایان تعمیرات اساسی و نوسازی کوره تثبیت میعانات گازی پالایشگاه گاز فجرجم

14 مهر 1398 - 20:47
می متالز - عملیات تعمیرات اساسی و نوسازی کوره تثبیت میعانات گازی شرکت پالایش گاز فجرجم در کمتر از زمان پیش‌بینی شده پایان یافت.
قلمبر دزفولی مطرح کرد:

نقش تعیین کننده فولادسازها در صنعت نفت کشور

4 مهر 1398 - 22:04
می متالز - فولاد مبارکه در موضوع توجه به ساخت داخل حرف اول را در کشور می زند و با تولید تختال توانسته قدم بزرگی در خودکفایی بردارد.

واگذاری تعمیرات اساسی ۹ کارخانه مناطق نفت‌خیز جنوب به پتروشیمی بندر امام

3 مهر 1398 - 23:42
می متالز - نشست تخصصی مدیران شرکت‌های ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و پتروشیمی بندر امام با ‌هدف افزایش همکاری‌ها و استفاده حداکثری از توانمندی دو طرف در رونق تولید برگزار و مقرر شد تعمیرات اساسی ۹ کارخانه مناطق نفت‌خیز جنوب به این شرکت پتروشیمی واگذار شود.

تعمیر یک تجهیز کاربردی در شرکت پایانه ‎های نفتی

1 مهر 1398 - 23:55
می متالز - مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: با استفاده از امکانات داخلی و سرمایه انسانی موجود و بدون صرف هزینه، نخستین کوپلینگ دریایی متصل به گوی شناور تعمیر شد.

تغییرات مثبت در تولیدات «جم»

26 مرداد 1398 - 21:01
می متالز - با اجرای طرح توسعه (Revamp) کوره ۱۰۶ الفین و تست ۹۰ روزه، افزایش ظرفیت ۱۵ درصدی خوراک گاز و مایع در پتروشیمی جم عملی شد.

زمان افتتاح کامل فاز نخست نیروگاه هریس

22 مرداد 1398 - 16:53
می متالز - با گذشت بیش از یک هفته از افتتاح واحد گازی نیروگاه کلاس F هریس با ظرفیت اسمی ۳۱۰ مگاوات، قرار است بهره‌برداری کامل از فاز نخست این نیروگاه تا پایان خرداد سال ۱۳۹۹ انجام شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما