آرشیو اخبار


تغییرات مثبت در تولیدات «جم»

26 مرداد 1398 - 21:01
می متالز - با اجرای طرح توسعه (Revamp) کوره ۱۰۶ الفین و تست ۹۰ روزه، افزایش ظرفیت ۱۵ درصدی خوراک گاز و مایع در پتروشیمی جم عملی شد.

زمان افتتاح کامل فاز نخست نیروگاه هریس

22 مرداد 1398 - 16:53
می متالز - با گذشت بیش از یک هفته از افتتاح واحد گازی نیروگاه کلاس F هریس با ظرفیت اسمی ۳۱۰ مگاوات، قرار است بهره‌برداری کامل از فاز نخست این نیروگاه تا پایان خرداد سال ۱۳۹۹ انجام شود.

زمان احداث سکوهای بارگیری «شپنا»

7 مرداد 1398 - 12:09
می متالز - پالایش نفت اصفهان به منظور بارگیری فرآورده‌های ویژه خود، اقدام به ساخت ۱۸ سکوی بارگیری کرده که تاکنون دو سکوی بارگیری فرآورده‌های سبک به بهره‌برداری رسید.

چهار کشتی ایرانی در انتظار سوخت در بنادر برزیل

30 تیر 1398 - 12:31
می متالز - دو کشتی فله‌بر دیگر ایران که با محموله اوره به برزیل آمده و قرار بود با محموله ذرت به ایران برگردند، بدون سوخت ماندند زیرا شرکت دولتی پتروبراس از فروش سوخت بانکر به آنها به علت تحریم‌های آمریکا خودداری می‌کند.

کشتی ایرانی توقیف شده در عربستان آزاد شد

30 تیر 1398 - 12:0
می متالز - کشتی ایرانی که در بندر جده عربستان سعودی متوقف شده بود، آزاد شده و به همراه دو یدک کش ایرانی در حال حرکت به سمت آب‌های کشورمان است.

دلیل توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه پاسداران

29 تیر 1398 - 14:45
می متالز - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان علت توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه پاسداران را دریافت گزارش‌هایی مبنی بر حادثه‌آفرینی اعلام کرد.

رفع توقیف شناور «حتاید» در کویت

24 تیر 1398 - 19:48
می متالز - با پیگیری‌های مستمر تایدواتر خاورمیانه، شناور اروند تاید 1000 پس از توقیف بی‌اساس نزدیک به 10 ماه در بندر الشعیبیه کویت سرانجام رفع توقیف شد و به سوی آب‌های سرزمینی کشور حرکت کرد. این شناور هم اکنون وارد آب‌های بین‌المللی شده است.

توافق اولیه ایران و عراق برای توسعه ۲ میدان نفتی مرزی

19 فروردین 1398 - 15:26
می متالز - وزیر نفت گفت: مذاکرات مربوط به توسعه مشترک دو میدان گازی نفت شهر و خرمشهر انجام شده و به نقطه ای رسیده که بتوان چارچوب تفاهم رسمی برای توسعه مشترک آنها داشت.

تازه‌ترین وضعیت ۱۱۰ شرکت اروپایی در ایران

8 دی 1397 - 23:38
به گزارش می متالز، رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با اشاره به اعلام آمادگی ۱۱۰ شرکت اروپایی برای تعامل نفتی با ایران، گفت: برای این تعامل در انتظار روشن شدن تکلیف کانال مالی بین ایران و اروپا هستیم.

ایران، چهارمین کشور سازنده «شَفت توربو کمپرسور»

2 دی 1397 - 22:06
می متالز - مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق یزد گفت: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و با استفاده از شرایط تحریم ها، ایران به عنوان چهارمین کشور دنیا موفق به ساخت «شَفت توربو کمپرسور مولد کرافت» نیروگاه سیکل ترکیبی در این استان شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما