آرشیو اخبار


شفاف سازی دیگر از "حفاری"

17 آذر 1398 - 17:16
می متالز - شرکت حفاری شمال درباره تغییر نحوه شناسایی درآمد‌ها و تسعیر مطالبات ارزی شفاف سازی کرد.

لزوم توجه جدی به صنایع کوچک

13 آذر 1398 - 23:04
می متالز - رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان گفت: با توجه به اینکه اکنون در شرایط دشوار اقتصادی به سر می‌بریم، اگر به صنایع کوچک توجه جدی شود قطعا شرایط رونق اقتصادی و نحوه فعالیت این واحدها بهبود پیدا خواهد کرد اما در غیر این صورت، این شرایط اقتصادی صنایع کوچک و سازندگان را با خطر نابودی و تعطیلی مواجه خواهد کرد.
عقب‌نشینی به چه قیمت!

سهام "پلوله" ورشکسته، همچنان معامله می‌شود

12 آذر 1398 - 16:29
می متالز - از دیگر نکات صورت‌های مالی حسابرسی شده منتشره از این شرکت، افت فروش مقداری این شرکت در ۶ ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت شمال پیروز در استان مازندران بازدید کرد

7 آذر 1398 - 21:07
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه بازدید خود از واحدهای صنعتی استان مازندران، از شرکت شمال پیروز در شهرک صنعتی سلمانشهر بازدید کرد.

به‌روزرسانی دستورالعمل‌های عملیاتی شرکت مناطق نفت‌خیز

5 آذر 1398 - 23:45
می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از آغاز به کار «کمیته بازرسی جاری-سازی دستورالعمل‌های کاربردی در تاسیسات و خطوط لوله» در راستای بررسی، اصلاح، یکسان‌سازی و به‌روزرسانی این دستورالعمل‌ها در حوزه عملیاتی شرکت‌های بهره‌بردار تابع این شرکت خبر داد.
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی تاکید کرد

ضرورت بازرسی فنی از تاسیسات ذخیره‎سازی گاز سراجه قم

4 آذر 1398 - 23:40
می متالز - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران بر ضرورت بازرسی فنی از خطوط لوله جریانی گاز و تاسیسات ذخیره‌سازی گاز منطقه سراجه قم طبق برنامه تاکید کرد.
صرفه‎جویی ۸۰۰ میلیون تومانی با بازسازی تجهیزی کاربردی

یک دستگاه کمپرسور هوا در لاوان پس از ۲۰ سال راه‎اندازی شد

22 آبان 1398 - 21:58
می متالز - نصب و راه‌اندازی یک دستگاه کمپرسور هوا در منطقه لاوان شرکت نفت فلات قاره ایران پس از ۲۰ سال، ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان صرفه‌جویی به همراه داشته است.

افتتاح کارخانه توربین سازی شرکت توربین های صنعتی غدیر یزد

19 آبان 1398 - 20:08
می متالز - کارخانه توربین سازی شرکت توربین های صنعتی غدیر یزد روز یک شنبه توسط رئیس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید.

فهرست دوم تعرفه های معاف از ثبت سفارش جهت واردات به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

16 آبان 1398 - 13:05
می متالز - واردات مواد اولیه تولیدی و واسطه ای ماشین _ آلات و تجهیزات مورد نیاز واحدهای مستقر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شامل 76 ردیف تعرفه (فهرست پیوست) نیازی به ثبت سفارش در وزارت صنعت، معدن و تجارت نداشته و صرفاً منوط به رعایت ضوابط و مقررات مربوطه به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می باشد.

توقف شیوه هیدرولیکی استخراج گاز در بریتانیا

13 آبان 1398 - 22:36
می متالز - دولت بریتانیا تکنیک استخراج گاز به نام شکست هیدرولیکی را متوقف کرده است. استدلال این بوده که میزان لرزش های ناشی از این روش حفاری قابل پیش بینی نیست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما