آرشیو اخبار


سفارش های خرید برای «هپکو»/دستورکار سازمان راهداری

23 آذر 1398 - 19:33
می متالز - دولت برای رونق گرفتن در هپکو سفارش خرید گرفته است و در نخستین اقدام سازمان راهداری را برای خرید از محصولات هپکو مجاب کرده است. حالا این سازمان در اطلاعیه ای گفته که سفارش های خریدش در دستور کار قرار دارد.
در احداث جاده مهم:

هیات وزیران با هزینه های قابل قبول مالیاتی شرکت بزرگ بورس موافقت کرد

19 آذر 1398 - 12:51
می متالز - هیات وزیران ضمن اصلاح آیین نامه تشکیلات مرکز اطلاعات مالی با هزینه های قابل قبول مالیاتی شرکت ملی صنایع مس ایران در احداث جاده مهم و تنها مسیر ارتباطی با منطقه اوراسیا موافقت کرد.

جزئیات طرح راه‌ اندازی اتوبوس اینترنتی در تهران اعلام شد

18 آذر 1398 - 18:09
می متالز - جزئیات طرح راه‌ اندازی اتوبوس و مینی‌ بوس اینترنتی در تهران اعلام شد. بر اساس برنامه‌ ریزی صورت گرفته قرار است در فاز پایلوت این طرح ۵۰ دستگاه مینی‌ بوس اینترنتی در ۱۸ مسیر به شهروندانی که از طریق اپلیکیشن مربوطه درخواست سفر در مسیرهای مشخص را داشته باشند، سرویس دهد اما مقرر شده در صورت موفقیت این طرح، تعداد ناوگان به ۷۰۰ تا ۸۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌ بوس برسد و بر اساس میزان تقاضا، تعداد مسیرهای بیشتری تحت پوشش شبکه حمل و نقل انبوه‌بر استارت‌ آپی قرار بگیرد.

کسادی آزاد‌ راه ساوه - همدان به دلیل نرخ بالای عوارض!

17 آذر 1398 - 19:19
می متالز - فرماندار ساوه گفت: به‌دلیل گرانی نرخ عوارض در آزادراه ساوه همدان، بیشتر خودروها به‌ویژه وسایط نقلیه سنگین از اتوبان تردد نکرده و ترجیح می‌دهند که از محور قدیم تردد کنند.

آخرین وضعیت جاده‌ها / بارش برف در ۹ محور

17 آذر 1398 - 12:40
می متالز - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به تشریح آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور پرداخت و گفت در محورهای ۹ استان کشور شاهد بارش برف هستیم.

اجرای طرح ساماندهی امور حمل و نقل و توزیع عادلانه بار در بنادر کشور

11 آذر 1398 - 15:17
می متالز - اجرای طرح ساماندهی امور حمل و نقل و توزیع عادلانه بار در بنادر کشور، در نهمین جلسه کمیته راهبری حمل و نقل جاده ای کالا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همکاری ایران و پاکستان در حوزه حمل و نقل گسترش می یابد

11 آذر 1398 - 15:08
می متالز - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از تسهیل حمل کالا و ترانزیت بین این استان و ایالت بلوچستان کشور پاکستان بر اساس توافقات به عمل آمده در هفتمین کمیته مشترک تجارت مرزی ایران و پاکستان خبر داد.

مجوز مناقصه محور مبارکه – بروجن به زودی صادر می‌شود

9 آذر 1398 - 22:30
می متالز - مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در روزهای گذشته از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای مناقصه‌ای برگزار شد و بحث کمسیون ماده 23 پیش آمد که مقرر شد که طی امروز یا فردا مجوز مناقصه آنی محور داده شود.

نقاط حادثه‌خیز جاده‌های منتهی به شهرستان مبارکه اصلاح شود

9 آذر 1398 - 22:25
می متالز - نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: از هر سمتی که این شهرستان را محل عبور خود قرار دهید به نوعی یک قتلگاه است و ۵۷ کشته از ابتدای سال تا کنون در جاده‌های منتهی به این شهرستان وجود داشته است.

طرح زمستانه پليس و نيروهای امداد 20 آذر ماه به اجرا درمی آيد ‏

7 آذر 1398 - 07:40
می متالز - طرح زمستانه پليس و نيروهای امدادی درجاده‌های كشور از 20 آذرماه اجرا می شود. ‏
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما