آرشیو اخبار


مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات تشریح کرد:

اتصال 5 عوارضی جدید به سامانه پرداخت الکترونیکی بانک مسکن

9 مهر 1399 - 23:52
می متالز - مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات از اتصال 5 آزادراه کشور به سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی بانک مسکن خبر داد.

لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده تصویب شد

7 مهر 1399 - 21:23
می متالز - در جلسه هیات دولت به ریاست رئیس جمهور روحانی، دولت به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده را مصوب کرد.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس پس از بازدید میدانی از منطقه مطرح کرد؛

انتفاد از معطلی سه هزار کامیون در صف تخلیه بار دوغارون

5 مهر 1399 - 13:12
می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی در بازدید میدانی گفت: علی رغم عبور روزانه ۵۰۰ کامیون از مرز تعداد کامیون های در صف عبور را ۳هزار دستگاه برآورد کرد.

۸۳ درصد ساخت آزاد راه جنوبی البرز انجام شد

3 مهر 1399 - 09:44
می متالز - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز از احداث ۸۳درصدی آزاد راه کنار گذر جنوبی تهران (آبیک - چرمشهر) خبر داد و گفت: این پروژه به مراحل تکمیلی نزدیک شده است.
معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی:

احداث و بهره‌برداری از ۵ طرح بزرگراهی به بخش خصوصی واگذار می‌شود

29 شهریور 1399 - 16:53
می متالز - معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی می‌گوید: بخش خصوصی احداث و بهره‌برداری از ۵ طرح بزرگراهی کشور را از طریق مشارکت با دولت بر عهده می‌گیرد.

تاکید بر سرعت بخشی به تجارت با ترکیه

23 شهریور 1399 - 20:05
می متالز - رییس کل گمرک در گفت‌وگو با معاون وزیر تجارت ترکیه، آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای تسریع در افزایش تبادلات تجاری، اجرای آزمایشی تبادل اطلاعات گمرکی به صورت الکترونیکی و بر خط، پیگیری امکان استعلام الکترونیکی گواهی مبدا از مراجع ذیربط در ترکیه، اجرای پروژه مشترک فعالان اقتصادی مجاز و افزایش تردد کامیون‌های دو کشور و غیره را اعلام کرد.

جهش خوبی در توسعه راه‌‌های استان اردبیل انجام‌شده است

22 شهریور 1399 - 18:36
می متالز - استاندار اردبیل گفت: جهش خوبی در توسعه راه های استان اردبیل صورت گرفته و در همه محورهای اصلی کارگاه های راه سازی فعال هستند.

احداث جاده راور به کرمان با سرمایه‌گذاری ۶۰۰ میلیارد تومانی

22 شهریور 1399 - 18:03
می متالز - استاندار کرمان از اجرای جاده راور - کرمان با سرمایه‌گذاری اولیه ۶۰۰ میلیارد تومان از سوی شرکت ملی صنایع مس ایران و با راهبری ایمیدرو خبر داد.

۶۵۰ کیلومتر جاده آسفالته در لرستان بهره برداری شد

22 شهریور 1399 - 17:35
می متالز - بهره برداری از ۶۵۰ کیلومتر جاده آسفالته با اعتبار ۲۴۰ میلیارد تومان روز شنبه با حضور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در لرستان آغاز شد.
با راهبری ایمیدرو

سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیارد تومانی برای احداث جاده راور به کرمان

22 شهریور 1399 - 12:15
می متالز - استاندار کرمان گفت: مقرر شد که جاده رابر - کرمان با برآورد اولیه ۶۰۰ میلیارد تومان توسط شرکت ملی صنایع مس ایران و با راهبری ایمیدرو اجرا شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما