آرشیو اخبار


اتحادیه بین‌المللی حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد

برقراری اولین عملیات حمل‌ونقل مرکب تحت رویه تیر بین هند - ایران - افغانستان

17 فروردین 1399 - 22:45
می متالز - اتحادیه بین‌المللی حمل‌ونقل جاده‌ای (ایرو) از موفقیت در اولین عملیات حمل‌ونقل ترکیبی تحت رویه تیر بین هند - ایران - افغانستان خبر داد.

روایت یک راننده گرفتار در مرز بلغارستان از دشواری‌های بازگشت به ایران + فیلم

16 فروردین 1399 - 22:05
می متالز - این راننده در حال حاضر در مرز ایران و گمرک بازرگان است اما آن‌طور که گفت اکنون که با سختی و مشقت فراوان به ایران رسیده هنوز نماینده شرکتی که کالای مورد نظر برای آن حمل شده، امکان ترخیص بار مورد نظر را فراهم نساخته است و در پاسخ به تماس این راننده در مورد علت عدم ترخیص وی گفته است: اسنادی که باید برای ترخیص کالا از تهران برسد هنوز نرسیده است.

تمام ورودی‌های ندوشن مسدود است/ بازگشایی جاده میبد به فولاد آلیاژی

16 فروردین 1399 - 20:32
می متالز - بیم سرایت ویروس کرونا باعث شده تا تمام مبادی ورودی ندوشن به روی مسافران و همشهریان غیربومی بسته‌شود و امکان ورود به شهر و هرگونه توقف و خرید در آنجا تا پایان یافتن کامل ویروس کرونا غیرممکن است و تنها مسیر و جاده میبد به سمت فولاد آلیاژی میبد بازشده است.

580 کیلومتر آزادراه جدید به آزادراه‌های کشور در سال 99 افزوده می‌شود

14 فروردین 1399 - 13:24
می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: در حوزه اتوبان ها حدود 580 کیلومتر آزادراه جدید در سال 1399 به آزادراه های کشور افزوده خواهد شد و این یک رکورد در افزایش آزادراه ها در یک و نیم دهه گذشته است که در یکسال این اتفاق می افتد. همچنین حدود 800 کیلومتر بزرگراه اضافه خواهیم کرد.

عکس/ محدوده اتوبان ذوب آهن در روز ۱۳ فروردین

13 فروردین 1399 - 23:17
می متالز - محدوده پل گارماسه بر روی اتوبان ذوب آهن در روز سیزده فروردین ۹۹ ، عدم حضور شهروندان و سکوت زیر سایه کرونا را در اتوبان را می‌بینید.
گزارش تصویری:

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مبارکه اصفهان

11 فروردین 1399 - 23:27
می متالز - طرح فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان مبارکه با کنترل ورودی های شهر، بستن پارک ها، بوستان ها و مراکز تفریحی و ممنوعیت فعالیت برخی از صنوف در حال انجام است.
کاظم زاده مطرح کرد:

تأثیر شیوع کرونا در فعالیت حمل و نقل برون شهری؛ لزوم حمایت دولت از ناوگان حمل و نقل جاده‌ای

8 فروردین 1399 - 13:38
می متالز - رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس بر لزوم حمایت دولت از ناوگان حمل و نقل برون شهری و جاده ای تاکید کرد.

شرایط تردد خودروهای سنگین به سمت گمرک دوغارون چگونه است؟ + فیلم

7 فروردین 1399 - 19:19
می متالز - گروه استان‌ها ـ رئیس پلیس راهور تایباد شرایط تردد خودروهای سنگین به سمت گمرک دوغارون را تشریح کرد.
به مدت یک ماه صورت می‌گیرد:

افزایش ظرفیت بارگیری کامیون‌ها در بنادر

7 فروردین 1399 - 11:59
می متالز - معاون سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای در نامه‌ای به پلیس راه ناجا از افزایش بارگیری ناوگان کامیون و تریلر حمل کالاهای اساسی برای تسریع در عمیات بارگیری از مبادی بنادر کشور خبر داد و خواستار ارایه دستورات لازم توسط فرمانده پلیس راه به عوامل تحت نظر این فرماندهی در این خصوص شد.

پاسخ وزارت خارجه درباره توقف کامیون‌های ایرانی

3 فروردین 1399 - 22:40
می متالز - سخنگوی وزارت امور خارجه درباره انتشار ویدیوی توقف کامیون‌های ایرانی در مرز‌های رومانی، بلغارستان و ترکیه توضیحاتی ارائه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما