آرشیو اخبار


مدیرعامل کاشی سعدی روایت کرد:

علت کاهش رتبه ایران در تولید کاشی

10 خرداد 1399 - 22:50
می متالز - ۶دهه قبل ایران زودتر از بسیاری از کشورهای غرب آسیا شاهد شکل‌گیری واحدهای بزرگ و متوسط صنعتی در شهرهایی نظیر ری، تهران، اصفهان، تبریز و ... بود. برخی از این برندها فراز و نشیب زیادی را به‌خود دیدند، همراه اقتصاد ایران رشد کردند و با «روزهای بد» پایین آمدند، اما فراموش نشدند و پایداری کردند. شرکت کاشی سعدی، یکی از این مجموعه‌ها است. این برند باسابقه مدتی است به‌دنبال کسب جایگاه قبلی خود و افزایش نقش در صادرات است.
در مجمع شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ:

مجمع "کحافظ" هیچ سودی نداشت

10 خرداد 1399 - 15:02
می متالز - مجمع عمومی شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ برگزار شد.

سود ۷۷ تومانی برای «کلوند»

9 خرداد 1399 - 22:07
می متالز - مجمع عمومی سالانه صنایع کاشی و سرامیک الوند در روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹، با حضور سهامداران در محل مجتمع فرهنگی تلاش برگزار شد.

هر سهم «کحافظ» به سود ۵۷ریالی رسید

7 خرداد 1399 - 13:24
می متالز - شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ در صورت های مالی ۱۲ماهه اعلام کرد که برای سهامداران به ازای هر سهم ۵۷ریال سود شناسایی کرده است.

افزایش ۵۱ درصدی تولید «لعابیران» در سال ۹۸

6 خرداد 1399 - 02:07
می متالز - مدیرعامل شرکت لعابیران از افزایش ۵۱درصدی تولید این شرکت در سال ۹۸، نسبت به سال۹۷خبر داد. از جمله دیگر دستاوردها و اقدامات این شرکت در سال ۹۸ می‌توان به رشد ۱۴درصدی فروش، رشد ۳۹ درصدی سود ناخالص، رشد ۷۷ درصدی سود خالص، رشد ۱۱۴۱درصدی ارزش روز شرکت در بازار سرمایه نسبت به سال ۹۷ و تولید محصول جدید لعاب ویتروزا در سال ۹۸ اشاره کرد.
در کدال منتشر شد؛خلاصه تصمیمات مجمع سالیانه "کسعدی"

خلاصه تصمیمات مجمع سالیانه "کسعدی"

5 خرداد 1399 - 12:13
می متالز - مجمع عمومی شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی تقسیم مبلغ ۳۷۲ ریال سود نقدی و ۳۵۸ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
مدیرعامل شرکت تشریح کرد:

کیفیت با ارزش افزوده در تولیدات کاشی الوند

31 اردیبهشت 1399 - 23:02
می متالز - کاشی الوند در کنار افزایش میزان سود و فروش در سال ۹۸ از سود پیش‌بینی شده نیز فراتر رفت و ۲۵ میلیارد تومان سود کسب کرد. مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کاشی الوند با حضور نمایندگان سرمایه‌گذاری صدر تامین به‌عنوان سهامدار عمده و به‌صورت آنلاین برگزار شد. ریاست این مجمع بر عهده محمدرضا درخشنده‌فر بود و مدیرعامل کاشی الوند به‌عنوان دبیر جلسه در این مجمع به ارائه گزارش عملکرد سال ۹۸ پرداخت.

«کسعدی» ۳۷ تومان سود داد

30 اردیبهشت 1399 - 18:13
می متالز - مجمع سالانه کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی در روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت با حضور ۸۰ درصد از سهامداران در محل مجتمع فرهنگی تلاش برگزار شد.
این کاشی ساز برگزار می‌کند:

دورهمی سهامداران "کپارس" با چاشنی تغییر

28 اردیبهشت 1399 - 15:11
می متالز - شرکت کاشی پارس اعضای هیات مدیره را تغییر می دهد.

تقسیم ۹۰ درصدی سود در کاشی سعدی

27 اردیبهشت 1399 - 22:37
می متالز - مجمع کارخانه‌های کاشی و سرامیک سعدی با تصویب ۹۰ درصد سود میان صاحبان سهام آن انجام شد. صورت‌های مالی عملکرد سال ۹۸ کاشی سعدی برای دوره مورد گزارش در حالی به تصویب رسید که صاحبان ۸۲/ ۸۰ درصد از سهام شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت حضور داشتند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما