آرشیو اخبار


با برگزاری مجمع فوق‌ العاده، «فملی» رسماً 10 هزار میلیارد تومانی شد

اردشیر سعد محمدی: شرکت مس در مسیر رشد و توسعه قرار دارد

30 دی 1398 - 15:10
می متالز - مدیر عامل شرکت مس در جمع سهامداران مس در مجمع فوق‌ العاده گفت: خوشحال هستیم که هرچند قیمت جهانی مس نسبت به‌مدت مشابه سال قبل 400 دلار به‌ازای هر تن کاهش داشته است اما میزان فروش شرکت در نه‌ ماهه نخست امسال نسبت به‌مدت مشابه سال قبل 128 درصد رشد داشته است.

درّه‌ی کارآفرینی!

29 دی 1398 - 20:21
می متالز - به بهانه برگزاری جشنواره اینوماین، ما تعداد زیادی از جوانان کشورمان را به دره کارآفرینی هل می‌دهیم. شاید این مسیر برای کسی که به صخره نوردی علاقه مند است و البته تخصص و مهارت کافی در این هنر دارد، جذاب و بی خطر باشد اما برای کسی که دانش و تخصص کافی ندارد، قطعاً نتیجه ای جز مرگ نخواهد داشت.
همراه با شماره دوم «مس‌آباد» ضمیمه کودک و نوجوان؛

شماره تازه مجله «عصر مس» منتشر شد

27 دی 1398 - 11:05
می متالز - شماره تازه مجله «عصر مس» با صفحاتی ویژه به یاد سپهبد شهید «حاج‌ قاسم سلیمانی» و صفحاتی درخصوص سرمایه‌ گذاری و توسعه، با سردبیری «مجتبی احمدی» منتشر شد. همراه با انتشار این شماره، دومین شماره نشریه «مس‌ آباد» با سردبیری «لیلا ملت‌ دوست» نیز منتشر شد.
رئیس جمهور در نشست مشترک هیات های عالیرتبه ایران و قطر:

ایران از توسعه بیش از پیش روابط با همسایگان بویژه قطراستقبال می کند/ قطر می‌تواند مرکزی برای توسعه روابط و همکاری‌های تجاری، اقتصادی و دریایی دو کشور باشد/ پذیرش دعوت امیر قطر برای سفر به دوحه

22 دی 1398 - 17:45
می متالز - رئیس جمهور در نشست مشترک هیأت‌های عالیرتبه ایران و قطر ضمن ابراز خرسندی از حضور امیر قطر در ایران، گفت: ایران از توسعه بیش از پیش روابط با همسایگان بویژه قطراستقبال می کند و از روابط نزدیک و صمیمانه دو کشور در سالهای اخیر خوشحالیم.
در جلسه شورای عالی فضای مجازی به ریاست دکتر روحانی؛

کلیات و چارچوب سند معماری و طرح کلان نوین شبکه ملی بررسی و تصویب شد

21 دی 1398 - 21:40
می متالز - جلسه شورای عالی فضای مجازی به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد و در آن کلیات سند معماری و طرح کلان شبکه ملی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
با حضور مسوولان؛

۴ پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه - مجلسی تجلیل شدند

13 دی 1398 - 23:03
می متالز - چهار پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه - مجلسی در چهارمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر استان اصفهان تجلیل شدند.

کشف یک ماده معدنی عجیب از درون یک شهاب‌سنگ

11 دی 1398 - 17:42
می متالز - اخیراً یک ماده معدنی فرازمینی که تاکنون مشابه آن بر روی زمین یافت نشده از درون یک شهاب‌سنگ کشف شده است و محققان با آزمایش بر روی آن دریافتند که این کانی ترکیبی از آهن و کاربید است.
در نخستین همایش چشم‌انداز تحول دیجیتال در صنعت نفت مطرح شد؛

لزوم ترویج فرهنگ هوشمندسازی در صنعت نفت

4 دی 1398 - 16:45
می متالز - مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ضمن ثمربخش دانستن ترویج فرهنگ هوشمندسازی در صنعت نفت، بر حضور فعال شرکت‌های خصوصی در این زمینه تاکید کرد.

رئیس بخش تحقیق و توسعه آلومینیوم المهدی پژوهشگر برتر هرمزگان شد

2 دی 1398 - 21:16
می متالز - رئیس بخش تحقیق و توسعه آلومینیوم المهدی هرمزگان طی ارزیابی‌های صورت گرفته به‌عنوان پژوهشگر برتر استان انتخاب شد.
مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه ـ مجلسی خبر داد؛

برگزاری ۶۰ کارگاه آموزشی با موضوع پژوهش

2 دی 1398 - 16:00
می متالز - مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی مبارکه ـ مجلسی از برگزاری ۶۰ کارگاه آموزشی با موضوع پژوهش در این واحد دانشگاهی خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما