آرشیو اخبار


مدیریت تحقیق و توسعه بورس تهران منتشر کرد:

گزارش پذیرش شرکت هلدینگ و شرکت‌های تابعه در بورس‌های اوراق بهادار

22 مهر 1398 - 15:25
می متالز - هدف این گزارش، بررسی ارتباط بین شرکت‌های هلدینگ و شرکت‌های تابعه آن، حالات مختلف پذیرش شرکت هلدینگ و شرکت‌های تابعه در بورس‌های اوراق بهادار و همچنین بررسی الزامات خاص پذیرش شرکت‌های تابعه در بورس‌های اوراق بهادار است.

سامانه نیازهای پژوهشی شرکت های معدن و صنایع معدنی توسط ایمیدرو رونمایی شد/ تاکید بر تکمیل ظرفیت های بالقوه مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی

20 مهر 1398 - 11:20
می متالز - نشست هم اندیشی و هم افزایی پژوهش با بنگاه های منتخب توسط مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو برگزار ؤ در آن سامانه نیازهای پژوهشی شرکت های معدن و صنایع معدنی از سوی ایمیدرو رونمایی شد.
رییس صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته اعلام کرد:

افزایش ۸۰ درصدی اعطای تسهیلات مالی و ۱۵ درصدی صدور ضمانت نامه در ۶ ماهه نخست امسال

16 مهر 1398 - 16:56
می متالز - رییس صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته وزارت صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید وزیر صمت از محل این صندوق با ارائه گزارشی از افزایش ۸۰ درصدی تسهیلات مالی و رشد ۱۵ درصدی صدور ضمانت نامه ها در 6 ماهه نخست امسال خبر داد.
اشاره

تحقیق و توسعه بازوی اصلی شرکت مس

9 مهر 1398 - 02:01
می متالز - امور تحقیق و توسعه (Research and Development) همواره رکن اصلی فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی شرکت ملی صنایع مس ایران بوده است.
با حضور دکتر پورمند مدیر عامل میدکو انجام شد

موفقیت شرکت های زیرمجموعه میدکو در دومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت ‌دانشی با رویکرد مدیریت منابع (KM4D)

8 مهر 1398 - 23:13
می متالز - دومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت ‌دانشی با رویکرد مدیریت منابع به همت انجمن مدیریت ایران و با همکاری انجمن مدیریت دانش اتریش و دانشگاه خاتم برگزار شد.

افزایش 70 درصدی صدور مجوزهای فنی و مهندسی در استان سمنان

8 مهر 1398 - 12:41
می متالز - رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از رشد 70 درصدی در صدور جواز و پروانه فنی و مهندسی در این استان در شش ماه گذشته سالجاری خبر داد.
مدیر تحقیقات، تکنولوژی و بهینه‌سازی مطرح کرد؛

گام موثر فولاد خوزستان در عرصه‌ توسعه صنعت داخلی با انجام پژوهش های کاربردی و حمایت از تولید داخلی

28 شهریور 1398 - 15:49
می متالز - گام موثر برای شرکت فولاد خوزستان در عرصه توسعه صنعت ساخت تجهیزات توسط سازندگان داخلی، انجام پژوهش های کاربردی، حمایت از تولید داخلی و بهره مندی از موسسات پژوهشی و محققین داخلی برداشته شده است.

محققان در تلاش‌اند كربن حاصل از تولید سیمان را از بین ببرند/ تولید سیمان به تنهایی ۸ درصد از کل گازهای گلخانه‌ای تشکیل می‌دهد

27 شهریور 1398 - 16:35
می متالز - گروهی از محققان MIT اعلام كردند كه راهی برای از بین بردن انتشار كربن از تولید سیمان پیدا کرده‌اند. تولید سیمان به‌تنهایی حدود ۸ درصد از کل گازهای گلخانه‌ای را تشکیل می‌دهد.
معاون رییس جمهوری:

خام فروشی ممنوع؛ تعرفه صادرات مواد خام معدنی افزایش می یابد

26 شهریور 1398 - 23:51
می متالز - معاون علمی و فن آوری رییس جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان گفت: با هدف کاهش روند خام‌فروشی محصولات داخلی، از ابتدای مهرماه امسال،‌ تعرفه صادرات مواد خام معدنی ۲۵ درصد بیشتر می‌شود.
یک اتفاق مهم در صنعت فولاد؛

دستیابی به تکنولوژی پیشرفته محافظت از خوردگی ورق‌های فولادی از سوی یک شرکت ایرانی

25 شهریور 1398 - 19:50
می متالز - یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی موفق به تولید محصولی از جنس VCI و حاوی ترکیباتی از مواد شیمیایی بازدارنده از خوردگی و به منظور حفاظت از فلزات آهنی و غیر آهنی در برابر خوردگی شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما