آرشیو اخبار


بومی‌سازی در سوئیچ‌های فشار متوسط و فشار قوی

25 اسفند 1398 - 02:15
می متالز - واحد تحقیق و توسعه شرکت دانش‌بنیان پارس سوئیچ به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت برق در حوزه فشار قوی و نیز با تکیه بر دانش بومی و تجربه متخصصان، موفق به تولید سوئیچ‌های فشار متوسط و فشار قوی شدند.
معاون پژوهش‌وفناوری دانشگاه خبر داد:

دانشگاه پیام‌نور در جمع ۱۱ دانشگاه فعال برگزیده در "رونق تولید ملی"

21 اسفند 1398 - 11:26
می متالز - دانشگاه پیام نور با طرح ممتاز برگزیده استفاده از خاک‌های آلوده به مواد نفتی شد.

شرکت «ایران ارقام» با «سامانتل» قرارداد همکاری امضاء کرد

16 اسفند 1398 - 21:45
می متالز - اپراتور تلفن همراه (سامانتل) و شرکت ایران ارقام با هدف استفاده از توان و ظرفیت های موجود درجهت ارایه خدمات، پشتیبانی و خدمات پس ازفروش به مشترکین یکدیگر تفاهم نامه همکاری تدوین و امضاء کردند.

"اسپیس‌ایکس" برنده مزایده سیارک‌های ناسا شد!

11 اسفند 1398 - 19:27
می متالز - شرکت "اسپیس‌ایکس" موفق شد قرارداد اکتشاف یک سیارک غنی از مواد معدنی به ارزش ۱۱۷ میلیون دلار را از ناسا بگیرد.

همکاری واحد تحقیق و توسعه فولاد اکسین با دبیرخانه ملی نظام پیشنهادها

30 بهمن 1398 - 22:40
می متالز - يكشنبه ٢٧ بهمن ماه نظام پیشنهادها اين شركت جهت حضور در بخش سازمان های برتر دهمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها، توسط ارزیابان دبیرخانه ملی نظام پیشنهادها با هدف رسيدگى و اجراى ايده ها و پيشنهادها مورد ارزیابی قرار گرفت.

حمل‌ونقل برقی در کشور توسعه می‌یابد

23 بهمن 1398 - 17:02
می متالز - ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در یک همکاری مشترک با پژوهشگاه نیرو نسبت به ارتقای سیستم حمل و نقل با تمرکز بر برقی‌سازی نقلیه عمومی و شخصی اقدام کرده است.
شهریاری:

ظرفیت تولید انبوه هواپیمای مسافربری وجود ندارد / تمرکز متخصصان باید تنها پژوهش و تحقیق باشد

20 بهمن 1398 - 17:51
می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: ایران با وجود داشتن نیروهای متخصص و فنی، در شرایط کنونی قابلیت و ظرفیت تولید انبوه هواپیمای مسافربری و ایجاد بازار و رقابت با شرکت های چند ملیتی صنعت هوایی را ندارد.

درخشش ذوب آهن اصفهان در جشنواره ایده‌های ارزش آفرین

8 بهمن 1398 - 16:46
می متالز - ایده ذوب آهن اصفهان از بین ۴۰۰ ایده ارائه شده به جشنواره ایده‌های ارزش آفرین با عنوان دستگاه شماره زن بر روی شمش‌های ریخته‌گری ایستگاه ۶ فولادسازی به روش پاشش پودر در بین ۱۰ ایده برتر قرار گرفت.
مدیر تحقیق و توسعه ذوب آهن عنوان کرد:

تشریح مزایای ایده برگزیده ذوب آهن اصفهان در جشنواره اینوماین

8 بهمن 1398 - 11:30
می متالز - مدیر تحقیق و توسعه ذوب آهن گفت: محصول برتر برگزیده شده ذوب آهن اصفهان در جشنواره اینوماین، مزایایی همچون امکان رصد کردن محصولات ذوب آهن، کاهش ضایعات، افزایش رضایت مشتری و حفظ اصول ایمنی و سلامت کارکنان را به همراه خواهد داشت.

درخشش ذوب آهن اصفهان در جشنواره ایده های ارزش آفرین

7 بهمن 1398 - 17:25
می متالز - ایده ذوب آهن اصفهان از بین 400 ایده ارائه شده به جشنواره ایده های ارزش آفرین با عنوان دستگاه شماره زن بر روی شمش های ریخته گری ایستگاه 6 فولادسازی به روش پاشش پودر در بین 10 ایده برتر قرار گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما