آرشیو اخبار


امضای تفاهم‌نامه آموزشی و پژوهشی شرکت گاز ایلام با جهاد دانشگاهی

24 آذر 1398 - 23:26
می متالز - شرکت گاز استان ایلام و جهاد دانشگاهی با هدف توسعه فناوری و دانش‌های نوین در اجرای پروژه‌های گازرسانی تفاهم‌نامه آموزشی و پژوهشی امضا کردند.
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس:

وضعیت نیروهای دانشگاه پیام نور به پیمانی و رسمی تبدیل می‌شود

24 آذر 1398 - 12:08
می متالز - نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی دانشگاه پیام‌نور به پیمانی و رسمی خبر داد.
معاون وزیر علوم خطاب به دانشجویان حاضر در پژوهشگاه نفت:

جای خوبی آمدید؛ در نفت متفاوت فکر می‌کنند

23 آذر 1398 - 23:58
می متالز - معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خطاب به دانشجویان حاضر در پژوهشگاه صنعت نفت که برای حضور در رویداد دانشجویی پتروتست گردهم آمده بودند، گفت: جای خوبی آمده‌اید؛ در صنعت نفت متفاوت فکر می‌کنند و برای همکاری با دانشگاه‌ها راهبرد ویژه‌ای دارند.

شرکت ملی حفاری و دانشگاه چمران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

23 آذر 1398 - 23:49
می متالز - شرکت ملی حفاری ایران و دانشگاه شهید چمران اهواز در حاشیه دومین روز یازدهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تجیهزات حفاری خوزستان، تفاهم‌نامه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی امضا کردند.
معاون وزیر نفت نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری:

عزم وزارت نفت برای همکاری با جامعه دانشگاهی کشور جدی است

23 آذر 1398 - 23:27
می متالز - معاون وزیر نفت، هدف اصلی از برگزاری نخستین رویداد نوآوری وزارت نفت را اعلام صریح و نمایش عزم جدی این وزارتخانه برای همکاری با جامعه دانشگاهی و نخبگان و پژوهشگران خواند و ابراز امیدواری کرد که با تقویت این رویکرد وزارت نفت، صنعت نفت و دانشگاه‌ها به‌طور متقابل از ظرفیت‌های موجود مشترک منتفع شوند.

«سرامیک‌های ویژه نسوز» جهاددانشگاهی یزد طرح برتر استانی شد

23 آذر 1398 - 16:14
می متالز - همزمان با فرا رسیدن هفته پژوهش طی مراسمی با حضور استاندار و جمعی از مسوولان ارشد اجرایی، صنعتی و دانشگاهی استان یزد، پژوهشگران برتر امسال معرفی و تجلیل شدند.

کسب رتبه برتر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری

23 آذر 1398 - 13:40
می متالز - ​رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از کسب رتبه برتر توسط این سازمان در هشتمین جشنواره کشوری آموزش، پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
ربیعی:

باید واقعیت تحریم را به مردم می‌گفتیم

23 آذر 1398 - 12:30
می متالز - سخنگوی دولت در یادداشتی اظهار کرده، امروز من معتقدم ما اشتباه کردیم، باید مسأله تحریم را برای مردم به‌طور شفاف تبیین می‌کردیم، اما به‌دلیل عدم سوءاستفاده دشمنان امکان تشریح وضعیت را برای مردم نداشتیم و نتیجه اینکه مخالفان دولت آن را دستمایه اتهامات ناروا علیه دولت قرار دادند. باید جامعه برای افزایش قیمت بنزین اقناع می‌شد.
معاون دانشگاه صنایع و معادن؛

درصد اندکی از پایان نامه های دانشگاهی پاسخگوی نیازهای جامعه است

20 آذر 1398 - 21:40
می متالز - امینی با اشاره به اینکه باید انرژی علمی دانشگاه ها در جهت رفع نیازهای روز کشور صرف شود، گفت: متاسفانه هنر استفاده از دانش متخصصان تربیت شده در دانشگاه های خود را در کف جامعه نداشتیم.

توسعه همکاری دانشگاه امیرکبیر و ایمیدرو

19 آذر 1398 - 19:13
می متالز - دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، در راستای اجرای فعالیت‌های مشترک و توسعه همکاری تفاهم‌نامه امضا کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما