آرشیو اخبار


بیست و دومین کنفرانس شیمی فیزیک ایران در زنجان بکار خود پایان داد

31 مرداد 1398 - 15:27
می متالز - بیست و دومین کنفرانس شیمی فیزیک ایران که با محوریت صنعت سرب و روی در زنجان برگزار شد، پس از سه روز فعالیت بکار خود پایان داد.
در جشنواره گل‌گهر سیرجان فراهم شد:

معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان به مردم

29 مرداد 1398 - 23:35
می متالز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: در جشنواره فرهنگی گل‌گهر فرصت بسیار مناسبی برای معرفی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان به عموم مردم این شهر فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان:

دانشگاه آزاد اسلامی دانشجویان نخبه را به صنعت معرفی کند

29 مرداد 1398 - 23:26
می متالز - مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید دانشجویان نخبه و مستعد را شناسایی و به صنعت معرفی کند تا کارهای تحقیقاتی و پژوهشی را در آنجا انجام دهند.

تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه شهید چمران اهواز و شرکت فولاد خوزستان امضا شد

28 مرداد 1398 - 12:51
می متالز - تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شهید چمران اهواز و شرکت فولاد خوزستان در نخستین نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات، تجهیزات و مواد گروه فولاد خوزستان امضا شد.
فولاد مبارکه و دانشگاه تهران تفاهمنامه همکاری امضا کردند

غریب پور: پایان نامه های دانشگاهی بخش معدن و صنایع معدنی، تخصصی و هدفمند می شوند/ فولاد مبارکه از تجاری سازی پایان نامه ها حمایت می کند

27 مرداد 1398 - 22:38
می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: پایان نامه های دانشگاهی بخش معدن و صنایع معدنی، با حضور شرکت های بزرگ، تخصصی و هدفمند می شوند.

لزوم ارتباط بین دانشگاه و صنعت/برقراری ارتباط دانشگاه و صنعت عامل تولید ثروت

27 مرداد 1398 - 11:58
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: وجود برخی مشکلات اقتصادی اهمیت ارتباط دانشگاه و صنعت را ضروری می‌کند.

رهایی اقتصاد از نفت به کمک پیوند دانشگاه و صنعت

26 مرداد 1398 - 13:20
می متالز - تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه، موضوعی نیست که به خودی خود محقق شود و برای بهره‌مند شدن اقتصاد کشور از مزایای آن، باید یک نقشه راه و استراتژی مدون داشت.

لزوم پیوند دانشگاه و معدن

23 مرداد 1398 - 17:42
می متالز - با توجه به نقاط ضعفی که در حوزه معدن وجود دارد، ما به‌عنوان فعالان این حوزه باید سعی کنیم در داخل کشور دست به اصلاحاتی بزنیم تا آن کمبودها را جبران و کمک کنیم که این حوزه در کشور رشد کند. یکی از مواردی که در این مسیر می‌تواند راهگشا باشد، توجه به فضای دانشگاهی کشور است.

طرح آزمایشی تولید بتن غلتکی در ذوب‌آهن اصفهان کلید خورد

23 مرداد 1398 - 15:06
می متالز - سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان درباره اجرای طرح آزمایشی تولید بتن غلتکی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در ذوب آهن اصفهان گفت با تحقیقات گسترده دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان، طرح آزمایشی تولید بتن غلتکی با استفاده از سرباره کنورتور در ذوب آهن اصفهان کلید خورد.‏
با حضور مسئولان صورت گرفت؛

اجرای طرح آزمایشی تولید بتن غلتکی دانشگاه آزاد اسلامی در ذوب‌ آهن اصفهان + ویژگی‌ها و مزایا

14 مرداد 1398 - 23:33
می متالز - طرح آزمایشی تولید بتن غلتکی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان در ذوب‌ آهن اصفهان کلید خورد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما