آرشیو اخبار


برنامه رشد صنعت خرده‌فروشی

3 اسفند 1398 - 21:23
می متالز - شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و دانشگاه آزاد اسلامی به منظور گسترش ارتباطات و تعاملات فی‌مابین، با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر رسول محمدی مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

تفاهم‌نامه مشترک پژوهشی فی‌مابین ایمپاسکو و دانشگاه بیرجند امضا شد

3 اسفند 1398 - 17:10
می متالز - دبیر هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران، در حاشیه این کنفرانس گفت: پیرو این تفاهم‌نامه، قراردادهای پژوهشی در حال انعقاد است که در نخستین اقدام برای بررسی وضعیت معادن سنگ سه طرح نهایی شد و پس از تصویب اجرایی می‌شود.

مردم چه گناهی دارند؟

30 بهمن 1398 - 21:53
می متالز - دکتر میثم موسائی؛ استاد تمام اقتصاد دانشگاه تهران، کد انتخاباتی ۸۲۸۴: اولویت اول و دوم و سوم کشور را نجات اقتصاد، حل مشکلات معیشتی مردم، ایجاد شغل برای بیکاران به ویژه زنان و جوانان تحصیل کرده می دانیم.

ضرورت احیای تعاون در اقتصاد ایران

30 بهمن 1398 - 21:25
می متالز - ماست عمل ما در تعاونی ها آن قدر ناچیز است که نمی تواند دریای تعاونی را به دوغ اشتغال، رفاه، عدالت و... تبدیل کند، باید ساز و کار استلزامات احيا تعاون را به قدر لازم فراهم ساخت.

بومی‎سازی بخش قابل‎توجه دانش تولید دکل در جهاد دانشگاهی

29 بهمن 1398 - 23:57
می متالز - رئیس جهاد دانشگاهی از بومی‌سازی بخش قابل ملاحظه‌ای از دانش تولید دکل در این مجموعه خبر داد.

پتروشیمی جم در فهرست پنج شرکت برتر نوآور ایرانی قرار گرفت

28 بهمن 1398 - 21:30
می متالز - در جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی ۵۱۴ محصول جدید از شرکت‌های مختلف شناسایی شدند و پس از ارزیابی مبتنی بر مدل، ۲۲ شرکت موفق شدند «گواهینامه و لوح زرین جشنواره » را کسب کنند.
توسط محققان دانشگاه صنعتی اصفهان انجام شد

طراحی و ساخت سیستم نظارت و عیب یابی پالتکارهای خط پخت گندله صنایع فولادی

23 بهمن 1398 - 22:00
می متالز - محققان دانشگاه صنعتی اصفهان با بهره گیری از فناوری پردازش دیجیتال تصویر موفق به طراحی و ساخت سیستم نظارت و عیب یابی پالتکارها در خط پخت گندله صنایع فولادی شدند.

بازدید اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران از کارخانه سيمان ممتازان کرمان

23 بهمن 1398 - 17:07
می متالز - گروهی ۲۰ نفره از اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران در سفر به کرمان از قسمت‌های مختلف كارخانه سیمان ممتازان بازدید کردند و در جریان فرآيند توليد سيمان قرار گرفتند.

امضا تفاهم نامه علمی، پژوهشی و آموزشی بین ذوب آهن اصفهان و دانشگاه اصفهان

23 بهمن 1398 - 16:58
می متالز - طی نشستی که با حضور مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصهفان و دکتر هوشنگ طالبی رئیس دانشگاه اصفهان که 21 بهمن ماه در این دانشگاه برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین این دوسازمان امضاء و مبادله گردید .

راه‌اندازی خطوط مشترک تولید با همکاری دانشگاه آزاد و صنایع وابسته به سازمان دریایی

23 بهمن 1398 - 15:51
می متالز - رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توافقنامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و صنایع وابسته به سازمان دریایی به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد ریال امضا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما