آرشیو اخبار


بومی‌سازی کالاهای صنعت آب و برق

30 دی 1398 - 13:47
می متالز - مدیرعامل شرکت ساتکاب با اشاره به اینکه ۳۰ شرکت دانش‌بنیان در حال بومی‌سازی کالاهای مورد نیاز صنعت آب و برق هستند، گفت: ساتکاب در حال ایجاد بازار لازم برای خرید تضمینی محصولات دانش‌بنیان‌ها و حمایت از کالای ایرانی است.
در هفته جاری صورت می گیرد؛

بررسی لایحه واگذاری اموال، تأسیسات و ماشین‌آلات شرکت آب و فاضلاب در نشست کمیسیون عمران مجلس

28 دی 1398 - 12:46
می متالز - در نشست هفته جاری کمیسیون عمران مجلس، لایحه واگذاری اموال، تأسیسات و ماشین‌آلات شرکت آب و فاضلاب مورد بررسی قرار می گیرد.
خالدی در تذکر شفاهی؛

روند اجرای پروژه های آبرسانی چهارمحال و بختیاری تسریع شود

22 دی 1398 - 21:25
می متالز - نماینده مردم لردگان در مجلس از وزارت نیرو و دستگاه قضایی خواست تا روند اجرای پروژه های آبرسانی استان کهکیلویه و بویراحمد را تسریع بخشند.
مشترکان استان به صرفه‌جویی دعوت شدند

مدیریت مصرف آب در آذربایجان

22 دی 1398 - 19:54
می متالز - به‌رغم کم شدن ذخایر آبی کشور به‌ویژه آذربایجان شرقی در دو دهه اخیر و تهدید نسل‌های آینده از این بابت، هنوز احساس خطر و حس مسوولیت برای حفاظت از منابع و مصرف این مایع حیات در شهروندان ایجاد نشده است.

تامین آب از مشکلات مهم صنایع سنگان خواف است

19 دی 1398 - 13:29
می متالز - مدیرعامل شرکت تامین و توسعه زیرساخت های شرق کشور تامین آب را از دغدغه ها و مشکلات مهم شرکت های صنایع معدنی در منطقه سنگان خواف دانست.

شبکه‌گذاری فاضلاب در مبارکه و لنجان/ پروژه‌های دفع فاضلاب بسیار پرهزینه است

17 دی 1398 - 22:10
می متالز - تیرماه امسال وزیر نیرو با اشاره به پروژه انتقال پساب تصفیه خانه شهر مبارکه به مجتمع فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه به عنوان یک نماد ملی به‌طور هوشمندانه و به درستی در تامین آب مورد نیاز خود از پساب سرمایه‌گذاری کرده است که باید برای صنایع کشور الگو باشد.
استمرار فعالیت‌های مناطق نفت‌خیز جنوب در حوزه آبرسانی

نفت ۱۲۰ میلیارد ریال برای تامین آب آشامیدنی غیزانیه هزینه می‌کند

17 دی 1398 - 20:36
می متالز - شرکت‌های ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند که بر مبنای آن، شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و مارون ۱۲۰ میلیارد ریال برای احداث خط لوله تامین آب آشامیدنی روستاهای بخش شرقی غیزانیه هزینه خواهند کرد.

پارک علم و فناوری نیرو راه‌اندازی می‌شود

16 دی 1398 - 18:22
می متالز - معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی پارک علم و فناوری نیرو خبر داد و گفت: به‌همین منظور تفاهم‌نامه همکاری میان مدیر مؤسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق و مسوول راه‌اندازی این پارک امضا شد.
خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد:

انتقال آب از عمان به شرق کشور با سرمایه گذاری فولاد مبارکه

16 دی 1398 - 10:56
می متالز - با تشکیل کمیته اجرایی این طرح و هم‌اندیشی با سازمان‌ها و ارگان‌های ذیربط، برنامه آغاز عملیات احداث طرح فوق، به طور رسمی آغاز خواهد شد.
در نشست بررسی طرح انتقال آب دریای عمان اعلام شد:

غریب پور: کمیته اجرایی طرح "انتقال آب دریای عمان به شرق کشور" تشکیل شد/ تجهیزات این پروژه ملی، ساخت داخل است/ سردار سلیمانی، الگویی برای صادق بودن است

14 دی 1398 - 22:20
می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو از تشکیل کمیته اجرایی طرح ملی انتقال آب دریای عمان به نوار شرقی کشور خبر داد و گفت: نشستی با حضور استاندار خراسان رضوی و سهامداران این طرح به منظور بررسی و زمانبندی آغاز عملیات اجرایی طی روزهای آتی برگزار می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما