آرشیو اخبار


رهاورد سفر نمایندگان مجلس به رفسنجان/از تخصیص اعتبار برای جاده‌ها تا قول تکمیل مخزن آب

2 بهمن 1399 - 22:15
می متالز - در سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رفسنجان مشکلات ایستگاه راه آهن، جاده‌ها، کمربندی شرقی، آب، ارتباطات و...بررسی و مصوباتی اعلام شد.

شتاب در پیگیری طرح های آبفای استان تهران با اتکا به درآمدهای خود

1 بهمن 1399 - 17:00
می متالز - مدیرعامل شرکت آب فاضلاب استان تهران گفت: وابستگی کم این شرکت به بودجه‌های دولتی، برنامه‌ریزی برای انجام پروژه‌ها در این استان را راحت‌تر کرده و موجب خوش‌حسابی این شرکت به پیمانکاران حوزه آب شده است.

توضیحات دهمرده درخصوص اقدامات انجام شده برای تامین آب سیستان و بلوچستان/از انتقال آب از دریای عمان تا کشف آب ژرف

30 دی 1399 - 17:26
می متالز - نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون در مجلس گفت: انتقال آب از دریای عمان، کشف آب ژرف در سیستان، جلوگیری از تبخیر و رسوب گذاری ۴۰۰ میلیون متر مکعب آب سیستان به صورت سالانه، تامین آب زاهدان از آب‌های زیرزمینی و... ازجمله اقدامات در حال انجام برای تامین آب مردم سیستان است.
نمایندگان ۲ کمیسیون

پروژه نورد گرم ایران را از واردات فولاد بی‌نیاز می‌کند/ فولاد باید به سمت استفاده از پسآب به جای آب برود

29 دی 1399 - 21:32
می متالز - عضو کمیسیون صنایع گفت: شرکت فولاد اصفهان رشد تولید مناسبی در شرایط تحریم و کرونا داشته و با بهره برداری پروژه نورد گرم دو در حدود دو و نیم سال آینده به تولید بیشتری خواهند رسید و می‌توانند صادرات انجام داده و ایران را از واردات بی نیاز کنند.
حسینی در تشریح نشست کمیسیون عمران مطرح کرد:

بررسی تحقیق و تفحص از شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

29 دی 1399 - 20:03
می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی تحقیق و تفحص از شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان در نشست امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد.
با حضور استاندار سیستان و بلوچستان:

مشکلات برخی مناطق دهستان سنگان خاش بررسی شد

25 دی 1399 - 20:01
می متالز - با حضور معاون عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندار و نماینده مردم خاش در مجلس، شماری از مدیران کل و مسوولان استانی و محلی خاش مشکلات برخی مناطق دهستان سنگان بخش مرکزی خاش مورد بررسی قرار گرفت.

۹۵ درصد خطوط اصلی و انتقال فاضلاب تهران تکمیل شد

25 دی 1399 - 18:34
می متالز - معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: بیش از ۹۵ درصد خطوط اصلی و انتقال پروژه فاضلاب تهران با اتمام تونل فاضلاب‌رو غرب تهران تکمیل شد.
معاون حفاظت و بهره‌برداری آب منطقه‌ای استان یزد:

بررسی کارشناسی فعالیت معدن همیجان توسط مشاور ذیصلاح/ مرجع ابطال پروانه اکتشاف سازمان صمت است

25 دی 1399 - 14:16
می متالز - منصوری گفت: مقرر شده مشاوری ذیصلاح با تایید شرکت آب منطقه‌ای تعیین شود و به طور دقیق و کارشناسی به بررسی تاثیر اکتشاف و فعالیت معدن سنگ آهن همیجان بپردازند.
از اهالی روستای همیجان:

مردم روستای همیجان به هیچ وجه اجازه معدن‌کاری را نمی‌دهند

25 دی 1399 - 12:55
می متالز - عبدالهیان گفت: مردم روستای همیجان که این روستا و طبیعت زیبای آن را سند هویتی خود می‌دانند تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند که معدن‌کاری در این روستا انجام گیرد.

فریاد دادخواهی مردم بهاباد در زمزمه‌های آغاز کار یک معدن/ برنامه مسوولان چیست؟

24 دی 1399 - 14:29
می متالز - هرچند تا مشخص نشدن تاثیر اکتشاف معدن سنگ آهن بهاباد بر منابع آبی منطقه، این معدن حق فعالیت ندارد ولی جاده‌سازی اخیر این معدن باعث نگرانی و رعب اهالی روستاهای منطقه درمورد تصمیم مسوولان و آینده دیارشان شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما