خبر
ماشین آلات و تجهیزات معدنی   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  

جزئیات جدید از رای دادگاه ‌کارگران شرکت هپکو / قاضی با نگاه ‌رأفت و ‌‌حمایت از‌‌ کارگران ‌رای صادر کرد

می متالز - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی با بیان اینکه در رای صادره درباره کارگران بنا بر مساعدت و کمک به بود از حمایت دستگاه قضایی از فعالیت قانونی بخش تولید خبر داد.

به گزارش می متالز، عباس قاسمی با اشاره به رای اخیر دادگاه کیفری اراک درباره پرونده کارگران هپکو اظهار داشت: دادگاه کیفری و قاضی پرونده اخیرا در رای خود 14 کارگر شرکت هپکو را تبرئه کرد که این حکم براساس نگاه رافت و رحمت و براساس تدبیر رئیس دستگاه قضا درباره حمایت از خواسته قانونی و رفتار قانونمند کارگران بخش تولید بوده است.

وی افزود: در رای مذکور که با نگاه رافت و رحمت صادر شده است، بنای مساعدت و کمک به کارگران بوده تا بتوانیم با حل مشکلات این قشر زحمت‌کش و مهم در عرصه تولید و سنگر صنعت استان و کشور در جهت تدابیر رهبرمعظم انقلاب اسلامی در سال جهش تولید گام‌های موثری برداریم.

قاسمی تصریح کرد: این درحالیست که دستگاه قضایی در مقابل، درکنار این نگاه توام با رافت و رحمت به کارگران و زحمت‌کشان در برخورد با جرایم و مفسدان هیچ اغماضی قائل نیست و بارها و بارها نشان داده در برخورد با فساد قاطع و محکم خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی بیان کرد: امید داریم، با حل مشکل هپکو به صورت اساسی در جهت رونق و جهش تولید گام برداشته شود و شاهد رونق دوباره و شکوفایی تولید در این کارخانه مهم استان باشیم.

در رای اخیر دادگاه کیفری اراک 14 کارگر شرکت هپکو تبرئه و همچنین مدیرعامل سابق این شرکت نیز به 6 ماه حبس و 30 ضربه شلاق محکوم شدند که البته این رای قطعی نیست و امکان اعتراض دارد.

کد خبر: 102178
تاریخ: 1399/02/16 - 15:14
منبع: خبرگزاری تسنیم

کارگران هپکو اراک  عباس قاسمی  جهش تولید 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ماموریت ویژه مدرس خیابانی

می متالز - در شرایط کنونی که تحریم های اقتصادی شدت گرفته و درآمد نفتی کشور طبق پیش بینی های بودجه پیش نرفته، نقش وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل اهمیت صادرات کالاهای غیر نفتی و تامین و تنظیم بازار داخلی اهمیت ویژه ای پیدا کرده که تاکنون مدرس خیابانی توانسته ماموریت خود را به درستی انجام دهد.
 نماینده مجلس:

تحقق جهش تولید مستلزم حمایت سرمایه و دانش است

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران و توسعه دانش و فناوری دو بال اصلی تحقق جهش تولید در سال جاری هستند و همه باید برای فراهم کردن این شرایط دست به دست هم دهیم.
 مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس:

دستیابی به ظرفیت اسمی، هدف نخست صبا فولاد است

می متالز - مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس گفت: کمبود مواد اولیه، خرابی خط تولید، توقفات پیاپی، در سال‌های بهره‌برداری مانع از دستیابی شرکت برای رسیدن به ظرفیت اسمی شده‌اند اما در سال جاری با توجه به تمهیدات اندیشیده شده، قصد داریم به ظرفیت اسمی خود یعنی تولید 1.5 میلیون تن بریکت گرم دست یابیم.
 در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر مطرح شد؛

تقسیم سود ۹۰۰ ریالی برای هر سهم/ نقش ۳۰ درصدی گل‌گهر در تامین مواد اولیه فولاد در سال ۹۸

می متالز - جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر (سهامی عام) با عنوان «بررسی عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸» روز گذشته در سالن همایش‌های وزارت کشور برگزار شد.
 

افزایش ۶/ ۲ برابری تولید آلومینیوم المهدی هرمزگان

می متالز - مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: میزان تولید شمش آلومینیوم در این شرکت با تلاش مدیران و کارکنان این مجموعه تولیدی، در سه ماه نخست سال‌جاری به ۴۰ هزار تن رسید که این میزان تولید، نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد ۶/ ۲برابری همراه بوده است.
 

رکورد آماده بکاری خط تولید فولاد اکسین، پس از ۵ سال شکسته شد

می متالز - بالاترین میزان آماده به کاری خط تولید شرکت با همت و کوشش متخصصین و مهندسین داخلی در خردادماه سال ۹۹ محقق شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما