خبر
مسکن و ساختمان   مصالح ساختمانی  

تغییر تاریخ برگزاری دومین نمایشگاه و همایش نما (طراحی، اجرا، مصالح و صنایع وابسته)

می متالز - با توجه به اهمیت بحث نمای ساختمان‌ها در ایجاد سیما و منظر شهری مطلوب، یکی از مهمترین فعالیت‌های مجتمع رسانه‌ای راه ‌و ساختمان از سال 97 پیگیری رفع چالش‌ها و ضعف‌های مربوط به حوزه نما با همکاری و تعامل نهادها و دستگاه‌های ذیربط بوده است.

به‌ گزارش می متالز به نقل از مجتمع رسانه‌ای راه ‌و ساختمان، نهم تا یازدهم بهمن‌ماه در بوستان گفتگو اقدام به برگزاری همایش « نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی » با محورهای مهمی شامل آسیب ‌شناسی نمای ساختمان از منظر جزئیات اجرایی، نگهداری نما، ضوابط نظارت در طراحی و ساخت نما، نقش‌ نما در بهینه‌ سازی مصرف انرژی و ضرورت‌های اجرایی نما به‌منظور رعایت ایمنی کرده بود، و بنا بر این بود که دومین همایش نما در شهریور ماه 99 برگزار شود، که این تاریخ تغییر یافته و این همایش در تاریخ 21 تا 23 مهرماه 99 در محل نمایشگاه‌های شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، در دومین فراخوان همایش و نمایشگاه نما (طراحی، اجرا، مصالح و صنایع وابسته) اعضای شورای سیاست گذاری و کمیته فنی معرفی خواهند شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، لوازم و مصالح ساختمانی

می متالز - بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، لوازم و مصالح ساختمانی در تبریز برگزار می‌شود.
 

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مشهد

می متالز - بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان (معماری و عمران) مشهد برگزار می‌شود.
 

ادغام معماری و زیست‌شناسی

می متالز - با ادغام زیست‌شناسی و معماری می‌توان ترکیب شهرها را از نو ساخت و به زندگی طرحی تازه بخشید. همچنین لازم است که معماران و طراحان برای پیشرفت جوامع خود و پاسخگویی به نیازهای روزافزون، به طرح‌های نو بیندیشند.
 

فناوری دماسنج دوفلزی در صنعت ساختمان

می متالز - بخش طراحی و معماری، در حال توسعه و گسترش مواد جدید و مهیج، به منظور کاهش انرژی مورد استفاده در یک ساختمان است. یکی از این متریال‌های جدید که در معماری برای رسیدن به هدف مذکور به کار گرفته شده، دماسنج دو فلزی (Thermo Bimetals) است.
 

تلاش «آمود» برای احیای شهرها

می متالز - صنعت ساختمان و ساخت‌وساز از صنایع اصلی و اثرگذار در اقتصاد ملی است که در برهه‌هایی ۳۰ درصد تولید ناخالص داخلی را بر عهده داشت، اما این صنعت در حال حاضر با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو است.
 

شرط اتمام مسکن ملی در زمان مقرر

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت بخش زیادی از وظایف و مسوولیت خود را برای شروع طرح اقدام ملی مسکن انجام داده و از این به بعد سرعت اجرا و زمان تحویل واحدها، بستگی زیادی به آورده متقاضیان دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما