خبر
قراضه و بازیافت  

قراضه در ترکیه ارزان تر شد

می متالز - این هفته قیمت قراضه وارداتی سنگین کلاس 1 و2 خلوص 20-80 در ترکیه به 244 دلار هر تن سی اف آر رسید در حالی که هفته قبل تا 250 دلار بود. با توجه به تعطیلات عید فطر در هفته آینده انتظار می رود بازار قراضه ترکیه این مدت در سکوت باشد. از طرفی خریداران قراضه در ترکیه بیشتر تمایل به معامله قراضه اروپا دارند تا امریکا.

به گزارش می متالز، همچنین قابل ذکر است آخرین قیمت قراضه آ3 وارداتی در ترکیه 239 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده که یک دلار ارزان تر شد.

کد خبر: 105091
تاریخ: 1399/02/31 - 14:18
منبع: ایفنا

قراضه  قراضه وارداتی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فعالیت بازار قراضه ترکیه در ثبات نسبی

می متالز - آخرین قیمت قراضه سنگین کلاس 1 و 2 وارداتی در ترکیه 254 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده که 1.54 دلار افت قیمت داشت و بازار در ثبات نسبی است. اغلب خریداران فعالیت کمتری دارند و به نظرقیمت ها رو به ثبات است.
 گزارش هفتگی نشان داد؛

بهبود نسبی در بازارهای جهانی فولاد

می متالز - گزارش هفتگی بازارهای جهانی فولاد منتشر شد.
 

اشتیاق ترک ها به خرید بیلت به جای قراضه/ بهبود تقاضا بازار فولاد را تاحدودی مثبت کرد

می متالز - بعد از افزایش قیمت قراضه وارداتی به ترکیه، بهای هر تن بیلت CIS با افزایش به 332 دلار فوب دریای سیاه رسید در حالیکه تقاضای کمی در بازار وجود دارد اما تولیدکنندگان قیمت ها را افزایش دادند و امیدوار به بهبود نسبی تقاضای اروپا در هفته های آتی هستند.
 

تحلیلی بر روند قیمت ها در هفته ای که گذشت

می متالز - کامودیتی ها و فلزات در پایان هفته گذشته تقریبا روند صعودی داشتند و هرچند که برخی اقلام منفی بودند اما برخی دیگر روندی مثبت در پیش گرفتند.
 اسقاط خودرو دیگر صرفه اقتصادی ندارد؛

عمر نوح قراضه‌های آهن در ایران

می متالز - یکی از راه‌های حفظ محیط زیست در صنعت فولاد، گسترش صنعت بازیافت و مدیریت آن است. برخی کارشناسان معتقد هستند که تا ۵۰ سال آینده در بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته کل مواد اولیه صنایع تولیدی از محل بازیافت کالاهای مصرفی تهیه و تامین می‌شوند. در کشور ژاپن هر 5 سال یک بار و در کشورهای اروپایی هر 6 سال یک بار خودروهای تولیدی بازیافت می‌شوند و مواد آن دوباره به چرخه تولید بازمی‌گردد، این در حالی است که عمر خودرو در ایران به بالای ۲۰ سال نیز می‌رسد.
 

کاهش 5 درصدی قیمت خرید قراضه در بازار داخلی ژاپن

می متالز - قیمت خرید قراضه در بازار داخلی ژاپن حدود 5 دلار افت داشته و 172 تا 190 دلار هر تن ثبت شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما