خبر
اقتصاد   بورس و سهام   سرمایه گذاری  

وزارت اقتصاد مهلت خرید واحد های صندوق واسطه گری مالی یكم (etf) را ، تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۳/۱ تمدید كرد

می متالز - وزارت اقتصاد طی اطلاعیه شماره (٦)، با توجه به استقبال مردم از واگذاری واحد های سرمايه گذاري صندوق واسطه گری مالی یکم (etf)، مهلت خرید واحد های این صندوق را ، تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۳/۱ تمدید کرد.

به گزارش می متالز، وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای با اشاره به استقبال مردم از واگذاری واحد های سرمايه گذاري صندوق واسطه گری مالی یکم (etf)، مهلت خرید واحد های این صندوق را تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۳/۱ تمدید کرد.
بنا بر این گزارش، پیش از این، ساعت 24 روز جاری به عنوان پایان مهلت پذیره نویسی واحد های سرمايه گذاري صندوق واسطه گری مالی یکم (etf)، اعلام شده بود.
گفتنی است، وزارت امور اقتصادی و دارایی، از تاریخ ۹۹/۲/۱۴ باقیمانده سهام دولت در سه بانک صادرات، تجارت و ملت و دو شرکت بیمه البرز و اتکائی امین را از طریق صندوق واسطه گری مالی یکم (etf) در حال  عرضه دارد.
بر اساس این گزارش، حداکثر مبلغ پذیره‏ نویسی واحدهای صندوق واسطه گری مالی یکم برای هر ایرانی دو میلیون تومان و حداقل ده هزار تومان است.
و مردم با خرید سهام شرکت های دولتی، می توانند از مزایای تخفیف حداقل سی درصدی واحد های این صندوق بهره مند شوند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اطلاعیه شماره ۸ وزارت امور اقتصادی و دارایی به مناسبت پایان پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری مالی یكم منتشر شد

می متالز - وزارت امور اقتصادی و دارایی به مناسبت پایان پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری مالی یکم طی اطلاعیه شماره ۸ خود اعلام نمود: بیش از سه میلیون و چهار صد و هشتاد ویک هزار (3481000) نفر با سرمایه گذاری بیش از 5886 میلیارد تومان از آحاد مردم در این پذیره نویسی مشارکت نمودند که بیانگر تشکیل بزرگترین صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) در کشور از نظر ارزش سرمایه گذاری و تعداد سهامداران است.
 

بیانیه فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی به مناسبت روز جهانی قدس

می متالز - با گذشت ۷۲ سال از اشغال رسمی سرزمین فلسطین با توطئه انگلیس خبیث و امریكای جنایتكار توسط صهیونیست ها و محاصره مظلومانه و تدریجی ملت شجاع فلسطین در برابر چشم جهانیان ، این زخم دیرینه همچنان ملت‌های مسلمان و آزادیخواه و حق طلب عالم را رنج می دهد و موضوع فلسطین را همچنان در صدر مسایل و دغدغه های مهم منطقه‌ای ، بین المللی و اسلامی قرار داده است
 مراسم معارفه مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد:

عسكری طی سخنانی در این مراسم، تحقق اهداف در حوزه های مالیات، گمرك، سرمایه گذاری داخلی و خارجی و بهبود فضای كسب و كار را از جمله انتظارات و نقاط برجسته مورد انتظار از مدیران استانی خواند كه می بایست در كنار سایر وظایف محوله، در سطوح ملی و استانی، به آن پرداخته شود

می متالز - مراسم تکریم و معارفه مدیر کل جدید و سابق امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.
 

مشارکت ۳ میلیون ایرانی از صندوق‌های ETF

می‌متالز - بیش از سه میلیون و 400 و 81 هزار نفر به ارزش پنج هزار و ۸۸۶ میلیارد تومان در پذیره‌نویسی صندوق‌های (ETF) مشارکت کردند که این موضوع بیانگر تشکیل بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس از نظر ارزش سرمایه‌گذاری و تعداد سهامداران است.
 قالیباف اصل:

سهام صندوق های سرمایه گذاری (ETF) از دو ماه دیگر در بورس قابل معامله است

می متالز - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به آغاز پذیره نویسی سهام های دولتی گفت: سهام صندوق های سرمایه گذاری (ETF) از دوماه دیگر در بورس قابل معامله هستند.
 وزارت اقتصاد اعلام کرد:

مشارکت بیش از ۳ میلیون نفر در خرید سهام دولتی

می متالز - وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد که بیش از سه میلیون و چهار صد و هشتاد و یک هزار نفر با سرمایه گذاری بیش از ۵۸۸۶ میلیارد تومان در پذیره نویسی برای خرید سهام دولتی مشارکت کرده‌اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما