خبر
دانشگاه ها   گمرک  

برگزاری نخستین مصاحبه تخصصی گمرك به زبان انگلیسی در قالب برنامه های سازمان جهانی گمرك

می متالز - نخستین مصاحبه تخصصی گمرک به زبان انگلیسی در قالب برنامه های سازمان جهانی گمرک در مرکز آموزش های بین المللی گمرک، برگزار شد.

به گزارش می متالز، پیرو تاکیدات ریاست کل گمرک ایران در راستای گذر از گمرک سنتی به مدرن، مصاحبه تخصصی گمرک به زبان انگلیسی در قالب برنامه های سازمان جهانی گمرک با هدف تقویت شایستگی، مشارکت فعال و کارآمد کارکنان در بورس های آموزشی، اجلاس ها، نشست ها و مذاکرات تخصصی گمرک به همت مرکز آموزش ، تحقیقات و ظرفیت سازی گمرک ایران در مرکز آموزش بین الملل گمرک طراحی و عملیاتی شد.

 در این راستا نخستین مرحله مصاحبه علمی مدرسین داوطلب ویژه مرکز آموزش بین المللی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت با همکاری دانشگاه شهید بهشتی در مرکز آموزش های بین المللی گمرک واقع در پردیس شهید عباسپور دانشگاه آغاز گردید .داوطلبان علاقمند به تدریس در حوزه بین المللی امور گمرکی  می توانند جهت شرکت در این مصاحبه تخصصی با مرکز آموزش، تحقیقات و ظرفیت سازی گمرک ایران تماس حاصل نمایند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

احتمال بازگشایی مرز اینچه‌برون - ترکمنستان از ابتدای خرداد

می متالز - عبدالحمید قوچاقی روز چهارشنبه اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کووید ۱۹، ارایه گواهی سلامت از سوی رانندگان برای ترانزیت کالا از گمرک اینچه برون گنبدکاووس برای ورود به خاک کشور ترکمنستان و سایر کشورهای آسیای میانه الزامی است.
 

تنها کالاهای در صف تامین ارز اجازه ترخیص درصدی یا کامل دارند

می متالز - یک مقام مسوول گفت: گمرک در خصوص مواردی که کد رهگیری بانک به گمرک ارائه نشده است، صرفاً می تواند نسبت به ترخیص درصدی اقدام کند مشروط بر این که این اقلام «در صف تأمین ارز بانکی» باشند.
 

تفاهم گمرک و وزارت صمت برای معافیت گمرکی ماشین آلات خط تولید

می متالز - وزارت صنعت معدن و تجارت و گمرک برای مراحل صدور و اعمال مجوزهای معافیت از پرداخت حقوق ورودی برای ماشین آلات و تجهیزات خط تولید تفاهم نامه منعقد کردند.
 

جزئیات نشست استانداران مرزی با وزیر کشور / درخواست از رحمانی‌فضلی برای پیگیری بازگشایی مرز مهران

می متالز - استاندار ایلام با توجه به ضرورت آغاز بکار گمرک مهران در شرایط فعلی اقتصادی کشور گفت: شروع به‌کار گمرک مهران، نیازمند رایزنی‌های ملی است.
 در سال «جهش تولید»؛

اعلام ضوابط معافیت از پرداخت حقوق ورودی ماشین آلات خط تولید

می متالز - معاون امور گمرکی گمرک ایران در راستای نیل به شعار سال، از اعلام ضوابط اصلی معافیت از پرداخت حقوق ورودی ماشین آلات خط تولید و ارائه تسهیلات بیشتر در سال « جهش تولید » به تولیدکنندگان خبر داد.
 

گلایه فعالان اقتصادی از طولانی بودن زمان ترخیص کالا

می متالز - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با گلایه نسبت به طولانی بودن فرآیند ترخیص کالا در گمرکات، گفت: در دوران تحریم باید بیشتر از هر زمان دیگری به داشته‌های خود متکی شده و موانع را از پیش رو برداریم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما