خبر
خودرو  

زمان‌بندی فروش محصولات ایران‌خودرو، به زودی

می متالز - زمان‌بندی فروش محصولات ایران‌خودرو به زودی اعلام می‌شود.

به گزارش می متالز،  برنامه‌های فروش محصولات ایران خودرو مطابق با رویکرد جدید در ثبت نام خودروها، به زودی اعلام خواهد شد.

پیرو رویکرد جدید گروه صنعتی ایران‌خودرو در فرآیند ثبت نام و فروش خودرو، زمان آغاز ثبت نام در برنامه های فروش فوق العاده این خودروساز به زودی اعلام می شود.

درطرح جدید، احزار هویت قطعی متقاضیان صرفا پس از آغاز ثبت نام، ورود به سامانه اینترنتی فروش خودرو شرکت و سپس هدایت به سامانه امتا از طریق سامانه ایران خودرو معتبر است. بدیهی است  درحال حاضر و پیش از زمام اعلام شده ورود مستقل به سامانه امتا فاقد وجاهت است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

زمان‌بندی فروش محصولات ایران‌خودرو به زودی اعلام می‌شود

می متالز - برنامه‌های فروش محصولات ایران خودرو مطابق با رویکرد جدید در ثبت نام خودروها، به زودی اعلام خواهد شد.
 

پیش‌فروش چهار محصول ایران‌خودرو

می متالز - گروه صنعتی ایران‌خودرو از امروز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت پیش‌فروش چهار محصول خود را با موعد تحویل آبان، آذر و دی امسال آغاز خواهد کرد.
 رییس شورای رقابت در جلسه ستاد تنظیم بازار اعلام کرد:

افزایش 10 درصدی قیمت محصولات ایران خودرو و افزایش 23 درصدی قیمت محصولات سایپا

می متالز - رییس شورای رقابت در جلسه ستاد تنظیم بازار در خصوص قیمت‌گذاری خودرو، بیان کرد: شورای رقابت با انجام کار کارشناسی و محاسبات لازم رأی به افزایش قیمت متوسط 10 درصدی محصولات ایران خودرو و افزایش قیمت متوسط 23 درصدی محصولات سایپا داده است.
 

تولید محصولات با مصرف ۵ لیتر در دستور کار ایران‌خودرو

می متالز - در راستای تاکیدات مقام رهبری مبنی‌بر بهره‌مندی از ظرفیت‌های داخلی برای ارتقای بازدهی و راندمان خودروهای تولید داخل با مصرف ۵ لیتر سوخت در هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو معاونت تحقیقات، طراحی و تکوین محصول این خودروساز را موظف و مکلف به تسریع در اجرای اقدامات عملیاتی برای تحقق بیانات معظم‌له کرد.
 

تولید چه محصولی در دستورکار ایران خودرو است؟

می متالز - تولید محصولات با مصرف ۵ لیتر در دستور کار ایران‌خودرو قرار دارد.
 

اقدامات ضدکرونایی دو خودروساز بزرگ

می متالز - دو خودروساز بزرگ کشور در اطلاعیه‌هایی جداگانه، اقدامات ضد کرونایی خود را اعلام کردند.در این بین، ایران‌خودرو اعلام کرد که حفظ و ارتقای سلامت کارکنان و ایمن‌سازی محیط کار وتولید در مقابله با ویروس کرونا، اولویت نخست این شرکت است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما