خبر
جاده ای و پایانه ها  

پیشرفت 85 درصدی قطعه 5 بزرگراه کرمانشاه - میاندوآب

می متالز - مدیر کل راه و شهرسازی کردستان از پیشرفت 85درصدی قطعه 5 کریدور بزرگراهی شمال - جنوب دراستان کردستان خبر داد.

به گزارش می متالز، محمدصدیق ثابتی امروز (یکم خرداد) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود 320 کیلومتر از کریدور بزرگراهی شمال - جنوب کشور در حوزه استان کردستان واقع شده که عملیات اجرایی ساخت این کریدور در قطعات مختلف در حال اجرا است.

وی افزود: یکی از قطعات این کریدور، قطعه شماره 5 به طول 49 کیلومتر بوده که 38 کیلومتراز آن زیربارترافیک رفته  و در مجموع هم اکنون از پیشرفت 85 درصدی برخوردار است.

مدیر کل راه و شهرسازی کردستان بیان کرد: قطعه شماره 5 که حد فاصل سنندج – دیواندرواقع شده از جمله قطعات مهم این کریدور است که در صورت اتمام و بهره برداری کامل از آن تاثیر بسزایی در بهبود شرایط ترافیکی و حمل و نقل جاده ای استان دارد و ایمنی تردد در مسیر مورد نظر که از جمله مسیر ها ی پرتصادف بوده ارتقا خواهد یافت.

ثابتی با اشاره به هزینه کرد حدود 110میلیارد تومان برای ساخت قطعه 5 تاکنون، خاطرنشان کرد: اتمام پروژه نیاز به 40میلیارد تومان اعتبار دارد که امیدواریم با تامین به موقع آن در سال جاری شاهد بهره برداری کامل از این قطعه مهم باشیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرکل راه و شهرسازی کردستان:

عملیات ریل گذاری راه آهن همدان – سنندج آغاز شد

می متالز - مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: بعد از چندین سال وعدە دولت به مردم کردستان عملی شد و عملیات ریل گذاری راه آهن همدان ـ سنندج از اول اردیبهشت ۹۹ آغاز شد.
 

عملیات اجرایی احداث ایستگاه راه‌آهن سنندج آغاز شد

می متالز - عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن سنندج با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما