خبر
بورس و سهام   بانک ها  
وزارت اقتصاد اعلام کرد؛

فروش سهام عدالت از سه شنبه، تنها مجاز به فروش 30 درصد سهام هستید

می‌متالز - همه دارندگان سهام عدالت که قصد فروش قسمتی از سهام خود را دارند، از روز سه‌شنبه می توانند به بانک‌های عامل مراجعه کنند.

به گزارش می‌متالز، وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به مصوبه مورخ ۹۹/۲/۳۰ شورای عالی بورس طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

همه دارندگان سهام عدالت که قصد فروش قسمتی از سهام خود را دارند می‌توانند از روز سه شنبه ۹۹/۳/۶ به شعب بانک‌هایی که قبلاً در آن دارای حساب بانکی بوده و شماره شبای آن حساب را به سازمان خصوصی سازی معرفی کرده اند، مراجعه و با تکمیل فرم‌های مربوط نسبت به تکمیل سفارش فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت خود و تعهد نامه مربوطه، اقدام کنند.

این اطلاعیه می‌افزاید، پس از اتمام مهلت اعلام شده در سامانه سهام عدالت (۹۹/۳/۸) از تاریخ ۹۹/۳/۱۰ بانک‌ها از طریق کارگزاری‌های خود یا کارگزاری‌های طرف قرار داد، به تدریج نسبت به فروش سهام متقاضیان در بورس اقدام و وجوه حاصله را در قالب توافق شده به حساب آن‌ها واریز خواهند کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر نظارت بر نهاد‌های مالی سازمان بورس گفت:

امکان فروش کامل سهام عدالت تا پایان سال

می متالز - مدیر نظارت بر نهاد‌های مالی سازمان بورس گفت: در زمان آزادسازی امکان فروش ۳۰ درصد از سهام وجود دارد که تا پایان سال امکان فروش کامل سهام امکان پذیر خواهد بود.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

سایه نگرانی از سهام عدالت بر معاملات بازار

می متالز - ترسی از عدم وجود نقدینگی لازم برای خرید سهام عدالت وجود دارد که بر معاملات این روز‌های بازار سایه انداخته است.
 اطلاعیه:

آغاز رسمی معاملات سهام عدالت در بورس

می متالز - مدیر عملیات بازار سهام با صدور اطلاعیه‌ای جزییات معاملات سهام در شرکت‌های سرمایه‌پذیر سهام عدالت که از روز جاری آغاز می‌شود را اعلام کرد.
 شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد:

بیش از ۲ میلیون نفر وراث سهام عدالت در انتظار انتقال سهام

می متالز - شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از وراث متوفیان سهام عدالت خواست که منتظر اطلاعیه های این شرکت باشند.
 سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت:

دولت بر منابع سهام عدالت ۱۰ سال سلطه داشت

می متالز - سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت گفت: دولت بر منابع سهام عدالت ۱۰ سال سلطه داشت یعنی ذره‌ای از منابعی که طبق قانون و فرمان ۸ ماده‌ای مقام معظم رهبری که مرحله به مرحله پرداخت اقساط و از وثیقه آزاد و به حساب سرمایه گذاری استانی وارد می‌شد را نداده و در واقع دولت‌ها خلاف فرمان هشت ماده‌ای و قانون مصوب عمل کردند.
 سخنگوی سهام عدالت خبر داد:

رد شایعه فروش سهام عدالت با قیمت ۴۵۰ هزارتومان

می متالز - سخنگوی سهام عدالت گفت: در روز گذشته فقط در یکی از بانک‌های عامل، درصد‌های متفاوتی از سهام عدالت ۹۰ هزار سهامداری که سفارش فروش ثبت کرده بودند به قیمت ۱۷۶ هزار میلیارد تومان فروخته شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما