خبر
آلومینیوم   بورس و سهام   برق  

اعلام نتیجه حضور در مناقصه باعث غیبت دو روزه شرکت بازار پایه ای شد

می متالز - شرکت حاضر در بازار پایه نتیجه حضور در مناقصه فروش سیم هادی برای خطوط ۱۳۲ کیلو ولت خوزستان به مبلغ ۲۵.۹ میلیارد تومان را اعلام کرد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.

به گزارش می متالز، شرکت آلومتک که با سرمایه 75 میلیارد تومانی در تابلو زرد بازار پایه فرابورس حاضر است درباره نتیجه شرکت در مناقصه فروش سیم هادی دست به شفاف سازی زد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.

براین اساس، "فالوم" 15 اردیبهشت در این مناقصه شرکت کرده که طبق رآی کمیسیون مناقصه پیشنهاد شرکت به مبلغ 25.9 میلیارد تومان به عنوان برنده اعلام شده است.

همچنین منصور پورعابدی مدیر دفتر قراردادها در خصوص ابلاغ مناقصه خرید سیم هادی برای خطوط ۱۳۲ کیلو ولت خوزستان اعلام کرد: از آنجا که بر اساس رای کمیسیون مناقصه، پیشنهاد آن شرکت به مبلغ ۲۵.۹ میلیارد تومان به عنوان برنده مناقصه معرفی شده، مقتضی است اقدامات لازم را در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت انجام داده و ظرف مدت ۷ روز کاری صاحبان امضای مجاز با معرفی نامه رسمی به آدرس اهواز، بلوار گلستان، ساختمان ۵ طبقه سازمان آب و برق خوزستان، ساختمان شماره ۲ شرکت برق منطقه ای خوزستان، دفتر قراردادها مراجعه و نسبت به انعقاد قرارداد مربوطه اقدام و همزمان یک فقره تضمین انجام تعهدات طبق آیین نامه تضمین معاملات دولتی به میزان ۱۰ درصد مبلغ معادل ۲.۵ میلیارد تومان که در آن آدرس تلفن و نمابر شعبه بانک مربوطه، شماره سپام، شماره و تاریخ ضمانت نامه و تمبر مالیاتی مربوطه بصورت دقیق درج شده باشد و دارای دو امضا و مهر بانکی باشد به این شرکت تسلیم کنید.

کد خبر: 107564
تاریخ: 1399/03/11 - 13:42
منبع: بورس پرس

فالوم  آلومتک  منصور پورعابدی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

«فالوم» تا دو روز متوقف شد

می متالز - آلومتک از تغییر در مفاد قرارداد با شرکت توزیع نیروی برق استان فارس خبر داد
 

قرارداد ۶ میلیون یورویی "فالوم"

می متالز - شرکت آلومتک با شرکت صادرات تجهیزات و خدمات صنایع آب و برق ایران قرارداد منعقد کرد.
 

"فالوم" سیم می‌فروشد

می متالز - شرکت آلومتک در مناقصه فروش سیم هادی برای خطوط ۱۳۲ کیلوولت خوزستان برنده شد.
 

«فالوم» تا کی تعلیق است

می متالز - نماد معاملاتی آلومتک تا کی تعلیق است.
 

لاستیک یزد چهارشنبه عرضه می‌شود

می متالز - تعداد ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار سهم از شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد فردا در بازار دوم فرابورس عرضه می‌شود. این عرضه به روش ثبت سفارش درمحدوده قیمت ۴۰۱۰۰ ریال تا ۴۰۳۵۳ ریال خواهد بود.
 

زمان عرضه بلوکی «فالوم» + جزییات

می متالز - جزییات عرضه بلوکی آلومتک در فرابورس اعلام شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما