خبر
مواد معدنی   سنگ های تزئینی   عکس  
[گزارش تصویری]

سفر رئیس هیات عامل ایمیدرو به خراسان رضوی

می متالز - سفر رئیس هیات عامل ایمیدرو به خراسان رضوی با هدف بررسی و فعال سازی صنعت سنگ های قیمتی - 4 تیرماه 99 برگزار شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزارت صمت چراغ سبز نشان داد

اتصال معادن به بورس تهران

می متالز - حدود سه ماه پس از اعلام خبر رئیس‌جمهور مبنی‌بر ضرورت ورود معادن به بورس، کارگروه ویژه استفاده از ظرفیت‌های بازار سرمایه برای بخش معدن تشکیل شد تا زمینه استفاده از ظرفیت‌های بازار سرمایه برای بخش معدن فراهم و فرآیند بورسی کردن معادن آغاز شود. با توجه به نشست مدیران و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه، وزارت صمت، بورس، ایمیدرو، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، سازمان زمین‌شناسی و خانه معدن و نتایج حاصل از این نشست می‌توان گفت، زمینه بورسی شدن معادن فراهم شده است.
 

تولید شمش فولادی در سال ۱۴۰۰ به ۵۵ میلیون تن خواهد رسید

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اقتصاد ایران از حالت نفتی خارج شده و معدن جایگزین آن شده است، تاکید کرد که تولید شمش فولادی که از ۳۷ میلیون تن به ۴۲میلیون تن رسیده در سال ۱۴۰۰ به ۵۵ میلیون تن خواهد رسید.
 

چه بر سر هپکو می‌آید؟

می متالز - شرکت هپکو در حالی در آستانه سومین واگذاری قرار دارد که این بار در حال بازگشت به دولت است و به جهت شفاف نبودن شرایط واگذاری مشخص نیست با این اقدام، بار دیگر به رونق قبلی خود بازمی‌گردد یا خیر.
 معاون وزیر صمت؛

تمهیدات ایمیدرو در اجرای جهش تولید

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌گوید با راهبری ایمیدرو و مشارکت بخش خصوصی، ۲.۲ میلیارد دلار طرح در مدار تولید قرار می‌گیرد. این میزان سرمایه‌گذاری زمینه‌ساز ایجاد ۴ هزار شغل مستقیم در نقاط مختلف کشور به‌ویژه مناطق محروم خواهد شد.
 

مطالعات ژئوفیزیک هوایی نخستین بار در سربیشه انجام شد

می متالز - مدیر صنعت، معدن و تجارت سربیشه گفت: در یک اقدام بی‌سابقه مطالعات ژئوفیزیک هوایی در دولت تدبیر و امید به وسعت سه هزار کیلومتر مربع در این شهرستان مرزی انجام شد.
 با ارسال نامه ای به شرکت های مبارکه، ملی مس، فولاد خوزستان و آلومینیوم جنوب اعلام شد؛

قدردانی رئیس هیات عامل ایمیدرو از عملکرد شرکت های بزرگ در حوزه "تولید" و "راه اندازی طرح ها" در شرایط تحریم

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو طی پیامی از مدیران عامل شرکت های مبارکه، ملی مس، فولاد خوزستان و آلومینیوم جنوب برای اقدامات انجام شده در بخش تولید و همچنین بهره برداری از طرح های توسعه شرکت های فوق در شرایط تحریم، قدردانی کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما