خبر
بورس و سهام  

بورس فردا، یکشنبه چه می‌‌شود؟

می متالز - یک تحلیلگر بازار سرمایه عنوان کرد: بازار فردا در ابتدای وقت پرعرضه بوده و با نزدیک شدن به انتهای بازار، اوضاع تقاضا بهتر خواهد شد، اما سخت‌تر می‌تواند به اندازه امروز مثبت شود.

به گزارش می متالز، شاخص کل طی معاملات امروز رشد ۳٫۳ درصدی را ثبت کرد و توانست به کانال یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحدی نزدیکتر شود و در کنار این رشد، معاملات دارا یکم نیز از امروز آغاز شد.

درخصوص روند بازار سرمایه طی معاملات فردا محمد خبری‌زاد، کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه گفت: بازار فردا در ابتدای وقت پرعرضه بوده و به مرور با نزدیک شدن به انتهای بازار، اوضاع تقاضا بهتر خواهد شد، دلیل این پیش‌بینی نیز این است که چند روز اخیر بازار کاملا مثبت بوده و باید دید که فردا نیز می‌تواند این روند را ادامه دهد.

وی در ادامه گفت: به نظر می‌رسد عرضه‌ها در اوایل بازار زیاد و بعد کنترل شود. آنچه که باید در نظر گرفت این است که امروز صندوق دارا یکم باز شد و بازدهی خوبی را نصیب سرمایه‌گذاران کرد، احتمالا این اتفاق سبب جلب اعتماد عموم به بازار خواهد شد که در نتیجه می‌تواند پول‌های جدیدی را چه به صورت مستقیم و غیرمستقیم به بازار جذب کند.

این کارشناس بازار سرمایه ضمن تاکید مجدد بر پرعرضه بودن بازار فردا خاطر نشان کرد: بازار فردا را منفی نمی‌بینم اما سخت‌تر می‌تواند به اندازه امروز مثبت شود.

کد خبر: 113782
تاریخ: 1399/04/07 - 21:44
منبع: تجارت نیوز

بازار سرمایه  بورس  شاخص کل  محمد خبری‌زاد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 چرا بازار داخلی از حالت ثبات خارج شد

یک پیش بینی از قیمت میلگرد تا پایان تابستان + نمودار/اتفاق مهم در معاملات این هفته بورس کالا چه بود

می متالز - دلایل تغییرات قیمت در بازار میلگرد در بازارهای جهانی چیست. چرا بازار داخل میلگرد از حالت ثبات خارج شده، دلایل تداوم التهاب و رورد قیمت ها در بازار محصولات فولادی چیست.
 ساعت پنج و نیم عصر:

جولان نورچشمی‌ها بر فرش قرمز بورس

می متالز - گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به جولان نورچشمی ها بر فرش قرمز بورس و جلب مشتری در شرکت بیمه با امریه و...
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

تلفیق اصلاح بازار و خرابی سیستم

می متالز - اخباری از جایگزینی یک سیستم معاملات بومی به گوش می‌رسد و اقدامات اخیر به عنوان مسکن‌های کوتاه مدت بوده اما؛ در حقیقت هسته معاملاتی نیاز به اصلاح داشته و ادامه مسیر با این ابزار امکان پذیر نیست.
 شرایط بی ریخت "خریخت" در سال ۱۳۹۸:

حباب قیمت سهام بورس کالا به داد خریخت رسید

می متالز - از جمله نکات قابل توجه این گزارش می‌توان به افت ادامه دار حاشیه سود ناخالص فروش قطعات اصلی این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با سال مالی ۱۳۹۷ اشاره داشت.
 

بسته شدن نماد شستا به خاطر بحث‌های نظارتی بود

می متالز - معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران گفت:‌ بسته شدن نماد معاملاتی شستا در بورس به خاطر بحث‌های نظارتی بود.
 پیش گشایش:

قیمت ارز اصلی‌ترین ملاک رشد بازار

می متالز - برای بازار امروز با توجه به رشد قیمت دلار و در کنار آن آزاد شدن تدریجی سهام عدالت، انتظار روند متعادل و پر نوسان و رو به بالایی را داریم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما