خبر
آلومینیوم  
در بورس فلزات لندن رقم خورد؛

افزایش ۰.۲۵ درصدی قیمت آلومینیوم

می متالز - روز جمعه ۶ تیر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه ۳۰ خرداد ماه، چهار دلار به ازای هر تن معادل ۰.۲۵ درصد افزایش داشت.

به گزارش می متالز، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۶ تیر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه پنجم تیر ماه)، ۳۸.۵ دلار به ازای هر تن معادل ۲.۵ درصد، رشد داشت؛ به گونه‌ای که در جمعه ۶ تیر ماه، آلومینیوم یک هزار و ۵۴۳ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۵۸۲ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین، روز جمعه ۶ تیر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه  ۳۰ خرداد ماه، چهار دلار به ازای هر تن معادل ۰.۲۵ درصد رشد داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۵۷۸ دلار به ازای هر تن، به یک هزار و ۵۸۲ دلار به ازای هر تن رسید.

افزایش قیمت آلومینیوم در جهان، همراه با افزایش موجودی انبارهای آلومینیوم بوده است؛ میانگین موجودی انبارها از یک میلیون و ۶۰۵ هزار و ۶۲۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۶۵۲ هزار و ۲۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

کد خبر: 113828
تاریخ: 1399/04/07 - 23:30
منبع: بورس کالای ایران

قیمت آلومینیوم  بورس فلزات لندن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افت پنج دلاری قیمت آلومینیوم نسبت به هفته گذشته

می متالز - روز جمعه ۱۳ تیر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه ۶ تیر ماه، پنج دلار کاهش داشت.
 در بورس فلزات لندن؛

مس یک درصد افت قیمت را ثبت کرد

می متالز - روز جمعه ۱۳ تیر ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۵۷ دلار کاهش داشته و به ۶ هزار و ۲۳ دلار رسیده است.
 ۱۸۰۰ کیلوگرم نقره فروش نرفت:

نرخ "فسرب" در بورس‌کالا پایین‌تر از نرخ LME

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی سرب و روی ایران گفت: باتوجه به موانع موجود در امر صادرات و انباشت محصولات در انبار و اشباع بازار‌های داخلی متاسفانه قیمت فروش در داخل کشور از جمله بورس کالا پایین‌تر از نرخ LME و دلار آزاد است.
 

افزایش ۱.۶ درصدی قیمت آلومینیوم در بورس لندن

می متالز - روز سه‌شنبه ۱۰ تیر ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی سه‌شنبه سوم تیر ماه، ۲۴.۵ دلار به ازای هر تن معادل ۱.۶ درصد افزایش یافت.
 در بورس فلزات لندن؛

مس بیشترین رشد قیمت را ثبت کرد

می متالز - در روز سه‌شنبه ۱۰ تیر ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۸۱ دلار افزایش داشته و به ۶ هزار و ۳۸ دلار رسیده است.
 

آلومینیوم در مسیر بازیابی قیمتی

می متالز - بهای آلومینیوم در بورس فلزات لندن طی سال‌جاری بیش از ۱۰درصد کاهش یافته است چراکه نرخ ساخت­‌و­ساز و فعالیت­‌های صنعتی در سراسر جهان به دلیل بحران ویروسی و قرنطینه برای چند ماه افت شدیدی را تجربه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما