خبر
انرژی   بورس و سهام   پتروشیمی  

نتیجه مجمع سالانه زیرمجموعه "فارس" مشخص شد/ زمان تقسیم سود

می متالز - مجمع سالانه شرکت مبین انرژی خلیج فارس برگزار و طی آن ضمن تصویب صورت های مالی، مقرر شد ۱۸۵ تومان سود برای هر سهم توزیع شود.

به گزارش می متالز، مجمع سالانه شرکت مبین انرژی خلیج فارس صبح امروز با حضور ۸۶.۶۷ درصدی سهامداران در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به سال مالی منتهی به اسفند گذشته و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از ۲۰۴۶ ریال سود محقق شده هر سهم، ۱۸۵۰ ریال معادل ۹۰ درصد سود نقدی توزیع شود.

براین اساس، سود سهام کلیه سهامداران حقیقی از ۱۶ تیر به بعد از طریق کلیه شعب بانک تجارت با ارائه کارت ملی و یا واریز به شماره حساب اعلام شده در سامانه سجام، صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها از ۱۶ تیر به بعد و سهامداران حقوقی از یک شهریور با درخواست کتبی و اعلام شماره حساب شبای بانکی واریز می شود.

بنابراین گزارش، هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس مالک 71.8 درصدی این شرکت بورسی محسوب می شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس عنوان کرد:

خبری از تجدیدارزیابی مبین و فجر نیست

می متالز - دستور افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار قرار ندارد.
 

پرداخت سود "شبریز" آغاز می شود

می متالز - شرکت پالایش نفت تبریز به سهامداران سود پرداخت می کند.
 

شناسایی دو شبکه متخلف نمایندگی عرضه لاستیک در کوار

می متالز - معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از شناسایی تخلف عرضه خارج از شبکه لاستیک دو نمایندگی این کالا در بخش کوار فارس خبر داد.
 

بهره‌برداری از طرح‌های توسعه ذوب‌ آهن کوار فارس با دستور رئیس‌جمهوری

می متالز - طرح‌های توسعه مجتمع صنعتی ذوب‌آهن پاسارگاد واقع در شهرستان کوار استان فارس، شامل تولید آهن اسفنجی و گندله‌سازی روز پنجشنبه به صورت ویدیو کنفرانس با دستور رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری رسید.
 

تلاش حداکثری «شگویا» برای تحقق برنامه تولید

می متالز - مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با اشاره به اینکه این شرکت تلاش می‌کند تا برنامه‌های تولید در سال ۱۳۹۹ محقق شود، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را اعلام کرد.
 مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس:

دستیابی به ظرفیت اسمی، هدف نخست صبا فولاد است

می متالز - مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس گفت: کمبود مواد اولیه، خرابی خط تولید، توقفات پیاپی، در سال‌های بهره‌برداری مانع از دستیابی شرکت برای رسیدن به ظرفیت اسمی شده‌اند اما در سال جاری با توجه به تمهیدات اندیشیده شده، قصد داریم به ظرفیت اسمی خود یعنی تولید 1.5 میلیون تن بریکت گرم دست یابیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما