خبر
نفت  
بازار کامودیتی‌ها

نزول هفتگی بهای شاخص‌های نفتی

می متالز - بهای نفت پس از آنکه در ابتدای هفته معاملاتی گذشته، روندی صعودی در پیش گرفته بود و نفت وست‌تگزاس اینترمدییت حتی در ساعاتی از معاملات به اوج سه ماهه خود رسید، با افزایش شمار مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در چین، آمریکا و بسیاری دیگر از کشورهای جهان امیدواری به افزایش تقاضای نفت طی ماه‌های آینده در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت و ممکن است بسیاری از کشورها مجبور به بازگرداندن محدودیت‌های تردد خود شوند که تهدیدی جدی برای بازار نفت در معاملات آتی و تحویل فیزیکی محسوب می‌شود.

به گزارش می متالز، گزارش موجودی‌های نفت آمریکا در هفته گذشته برای سومین‌بار پیاپی نشان از افزایش میزان نفت ذخیره‌شده داشت که این امر نیز تاثیری منفی بر بازار گذاشت.

کد خبر: 114222
تاریخ: 1399/04/09 - 22:03
منبع: دنیای اقتصاد

شاخص‌های نفتی  نفت وست‌تگزاس اینترمدییت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بدترین هفته طلای سیاه از ژوئن

می متالز - هفته گذشته شاخص‌های نفتی در بازار آتی عمدتا روزهای همراه با ضرری را پشت سر گذاشتند که به این ترتیب ضعیف‌ترین هفته آنها از ماه ژوئن رقم خورد.
 

بهای طلای سیاه به زیر ۴۰ دلار رسید

می متالز - بهای شاخص‌های نفتی معاملات آتی مانند برنت و وست تگزاس اینترمدییت با کاهشی بیش از ۳ درصدی سنگین‌ترین افت روزانه را طی هفته اخیر تجربه کرد و قیمت شاخص نفتی وست تگزاس اینترمدییت هفته را پایین‌تر از مرز ۴۰ دلاری به پایان رساند.
 

ثبت چهارمین هفته پیاپی مثبت نفت

می متالز - شاخص‌های نفتی در هفته گذشته توانستند بازدهی قابل قبولی از خود به جا بگذارند؛ به‌طوری‌که برنت بیش از ۳ درصد رشد کرد و نفت خام آمریکا نیز با نزدیک به ۵/ ۱ درصد افزایش قیمت چهارمین هفته متوالی با بازدهی مثبت را رقم زد. در این هفته طلای سیاه بسیار متاثر از دو توفان گرمسیری در خلیج مکزیک بود.
 بازار کامودیتی‌ها

سردرگمی در بازار جهانی نفت

می متالز - آغاز معاملات نفتی هفته جاری در بازارهای جهانی با سردرگمی‌های واضحی همراه شده است. شاخص‌های نفتی برنت و وست تگزاس اینترمدییت آمریکا تا لحظه تنظیم این گزارش (۱۶:۳۰ به وقت تهران) در بازار با کاهش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته روبه‌رو شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما