خبر
سنگ آهن  

افزایش قیمت سنگ آهن عیار بالا

می متالز - بهای میلگرد در جنوب اروپا به دلیل افزایش خرید کارخانه‌های ایتالیایی تقویت شد اما این مقطع فولادی در شمال این قاره کاهش یافت چراکه تقاضای آلمان برای آن افت محسوسی داشته است.

به گزارش می متالز، قیمت سنگ‌ آهن در چین نیز به دو سو حرکت کرد. در حالی که بهای سنگ آهن عیار پایین در هفته گذشته کاهش بیش از ۲ درصدی داشت تا زیر ۹۰ دلار در هر تن بسته شود، قیمت سنگ آهن عیار ۶۲ به عنوان شاخص معیار و عیار ۶۵ در این مدت افزایش بیش از یک درصدی ثبت کردند.

کد خبر: 114227
تاریخ: 1399/04/09 - 22:08
منبع: دنیای اقتصاد

سنگ آهن عیار بالا  قیمت سنگ‌ آهن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بررسی تکنیکال قیمت سنگ‌ آهن

می متالز - روند کلی قیمت هر تن سنگ‌ آهن در بازار جهانی، صعودی برآورد می‌شود. در چهار هفته گذشته قیمت این کالا با ۸/ ۷ درصد افزایش از محدوده قیمتی۱۲۳دلار فراتر رفت.
 

رکورد‌شکنی پیاپی قیمت سنگ‌ آهن

می متالز - زمان زیادی از رسیدن قیمت سنگ‌ آهن عیار شاخص ۶۲ درصد به ۱۲۸ دلار در هر تن و رسیدن به رکورد ۵/ ۶ ساله نگذشته که پنج‌شنبه این کامودیتی بعد از چند روز استراحت از این سطح نیز عبور کرد و به ۹۲/ ۱۲۹ دلار رسید که از نظر زمانی مجددا به همان رکورد از ژانویه ۲۰۱۴ رسید.
 

قیمت سنگ‌ آهن در چین و فولاد در لندن کاهش یافت

می متالز - در بازار بورس فلزات لندن قیمت میلگرد فولادی در هر تن برای معامله‌های نقدی (تا ساعت ۱۶:۱۵ به وقت تهران) با ۴ دلار کاهش به زیر ۴۱۸ دلار رسید. قراضه فولاد نیز که غالبا بدون نوسان چندانی در بازار حضور دارد نیز ۹۵/ ۰ درصد در هر تن کاهش قیمت را تجربه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما