خبر
اقتصاد   عمران و معماری  
حسینی مطرح کرد:

بدهی کلان دولت به پیمانکاران پروژه‌های عمرانی؛ عدم وصول مطالبات گلوی بخش عملیاتی را می‌فشارد

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: بدهی کلان دولت به پیمانکاران و به تبع آن کمبود منابع مالی گلوی بخش اجرایی و عملیاتی کشور را فشرده و نمی گذارد بخش اعظمی از کارها و اقدامات رو به جلو حرکت کند.

به گزارش می متالز، سید البرز حسینی با اشاره به افزایش مشکلات پیمانکاران پروژه های عمرانی در کشور، گفت: یکی از اولویت های کمیسیون عمران مجلس موضوع پیگیری بدهی دولت به پیمانکاران پروژه های عمرانی است، در شرایط کنونی دستگاه های اجرایی بدهی کلانی نسبت به  پیمانکاران دارند که این موضوع باید تعیین تکلیف شود.

سید البرز حسینی

بدهی کلان دولت به پیمانکاران گلوی بخش اجرایی و عملیاتی کشور را فشرده است

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بدهی کلان دولت به پیمانکاران و به تبع آن کمبود منابع مالی گلوی بخش اجرایی و عملیاتی کشور را فشرده و نمی گذارد بخش اعظمی از کار و اقدامات رو به جلو حرکت کنند.

 

ضرورت حمایت از پیمانکاران در کشور

وی بر ضرورت حمایت از پیمانکاران در کشور تأکید کرد و گفت: رفع معضل بدهی کلان دولت به پیمانکاران می تواند شتاب قابل قبولی به اجرای پروژه های عمرانی در کشور بدهد، از این رو مجلس قطعا به این مساله ورود خواهد کرد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: یکی دیگر از اولویت مجلس برای تسریع در اجرای پروژه های عمرانی، مساله تأمین قیر پروژه ها است، حتما باید برای این مساله فکر اساسی شود، زیرا این موضوع روند اجرای پروژّه ها را تحت تأثیر قرار داده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 حسینی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران:

ادامه بررسی طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن/طرح در نشست مجلس بررسی می‌شود

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در نشست امروز به بررسی طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن پرداختند.
 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:

طرح "جهش تولید و عرضه مسکن" در انتظار تأیید شورای نگهبان است/ تلاش برای رفع مشکلات سیمان و فولاد

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه "مشکلات سیمان و فولاد همچنان به قوت خود باقی‌ست" گفت: در صورت تایید طرح "جهش تولید و عرضه مسکن" توسط شورای نگهبان، دولت مکلف به ایجاد یک میلیون مسکن به‌صورت سالانه خواهد بود.
 حسینی نشست کمیسیون عمران را تشریح کرد:

چکش‌کاری طرح «جهش تولید و تامین مسکن»

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس از چکش‌کاری طرح «جهش تولید و تامین مسکن» در کمیسیون متبوعش خبر داد.
 حسینی خبر داد:

ثبت اطلاعات مسکونی ۱۳ میلیون مالک در سامانه اسکان

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با اعلام اینکه تاکنون ۱۳ میلیون مالک، اطلاعات مساکن خود را در سامانه املاک و اسکان بارگذاری کرده اند، گفت: از این میزان، بالغ بر دو هزار نفر مالک اعلام کرده اند که بیش از یک خانه دارند.
 حسینی نشست امروز کمیسیون عمران با حضور رئیس کمیته امداد را تشریح کرد:

حمایت ۱۵۰ هزار میلیاردی برای تأمین مسکن مددجویان

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون عملکرد کمیته امداد در بحث تأمین مسکن مددجویان مورد بررسی قرار گرفت.
 حسینی تشریح کرد:

حضور وزیر راه و شهرسازی در نشست امروز کمیسیون عمران/پاسخ اسلامی به سوالات ۶ نفر از نمایندگان

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر راه و شهرسازی، سوالات استانی و ملی ۶ نفر از نمایندگان مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت دو سوال نمایندگان برای بررسی بیشتر به صحن علنی ارجاع شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما