خبر
اقتصاد   مسکن و اقتصاد  
موسوی:

وزرای راه و اقتصاد سریعا تکلیف سامانه املاک و اسکان را مشخص کنند

می متالز - نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم، با اشاره به ضرورت ساماندهی بازار اجاره مسکن، گفت: وزرای راه و اقتصاد سریعا تکلیف سامانه املاک و اسکان را مشخص کنند.

سید نظام‌الدین موسوی

به گزارش می متالز، سید نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در حساب شخصی خود نوشت: تعیین سقف برای اجاره بها گرچه کورسوی امیدی از تحرک دولت در آشفته بازار مسکن است اما وقتی بانک اطلاعاتی دقیقی وجود ندارد، نماد رفع تکلیف دولت و بستر دعوای موجر و مستأجر است.

وزرای محترم راه و اقتصاد سریعا تکلیف سامانه املاک و اسکان را مشخص کنند یا منتظر اقدام قانونی مجلس باشند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فیروزی در تشریح نشست کمیسیون صنایع و معادن:

برنامه‌های وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت بررسی شد

می متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: با حضور رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت برنامه‌های وی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
 

واکنش مجلس به درخواست حضور مجازی روحانی در جلسه رای اعتماد

می متالز - مجلس با درخواست دولت مبنی بر سخنرانی رئیس جمهور یا معاون اول وی به صورت ویدیو کنفرانس در جلسه رأی اعتماد به علیرضا رزم‌حسینی وزیر پیشنهادی صنعت،‌ معدن و تجارت مخالفت کرد.
 نماینده سبزوار، جوین و جغتای در مجلس:

رزم‌حسینی می‌تواند گره‌گشای مشکلات بخش صنعت، معدن و تجارت باشد

می متالز - نماینده سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی گفت: رزم‌حسینی خصوصیات مثبت فراوانی دارد و با توجه به سوابق درخشان، می‌تواند در این مقطع تاریخی، گره‌گشای مشکلات بخش صنعت، معدن و تجارت باشد.
 نامه معرفی وزیر پیشنهادی وزارت صمت امروز در مجلس اعلام وصول شد

آشنایی با وزیر پیشنهادی صمت، میهمان ناخوانده مجلس

می متالز - حضور وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت امروز در مجلس با اعتراض نمایندگان روبرو شد و میهمان ناخوانده مجلس یعنی رزم حسینی مجبور به ترک جلسه علنی مجلس شد.
 بررسی طرح خودرویی مجلس

حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری

می متالز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شرایطی به دنبال تصویب طرحی برای تحول بازار و صنعت خودرو هستند که به اعتقاد برخی از کارشناسان بسیاری از بندهای این طرح با واقعیات بازار و صنعت خودرو همخوانی ندارد.
 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

یکی از مطالبات جدی نمایندگان مجلس حضور رئیس جمهور در جلسه دفاع از وزیر صمت است

می متالز - به گفته حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یکی از مطالبات جدی نمایندگان مجلس حضور رئیس جمهور در جلسه دفاع از وزیر صمت در مجلس است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما