خبر
مواد معدنی   صنعت   فن آوری های نوین  
رئیس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن:

۸ معیار انتخاب و معرفی شرکت‌های برتر در روز ملی صنعت و معدن/ تجلیل از شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها

می متالز - رئیس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با معرفی ۸ معیار انتخاب شرکت‌های برتر و معرفی در روز ملی صنعت و معدن از معرفی شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها با محور نوآوری در این مراسم خبر داد.

نشست خبری رئیس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن

به کمتر از ۷۲ ساعت دیگه به روزملی صنعت و معدن باقی مانده است، روزی که ضمن گرد هم آمدن مسوولان و فعالان این حوزه، وزارت صنعت از برگزیدگان این حوزه تقدیر می‌کند.

رئیس ستاد بزرگداشت روزملی صنعت و معدن در نشستی خبری با حضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف، ضمن تشریح برنامه‌های مراسم پیش رو، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
با توجه با اینکه شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها نقش قابل توجهی در صنایع کشور پیدا کرده‌اند، جایگاه آنها در روز ملی صنعت و معدن باید مورد توجه قرار گیرد، موضوعی که خبرنگار خبرگزاری صنایع، پاسخ آن را از رئیس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن، پیگیری کرد.

شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها در روز صنعت و معدن

محمدرضا فیاض در پاسخ به این سوال، اظهار داشت: در ستاد ۴ کمیته وجود دارد که یک کمیته انتخاب منتخبین و برگزیدگان را بر عهده دارد که وظیفه این کمیته، معرفی افراد، شرکت ها و سازمان‌هایی است که در طول سال با معیارهای مختلف توانسته‌اند گام‌های اساسی و ممتاز بردارند و اقدامات آنها به عنوان یک کار ملی معرفی شود.
در حقیقت امسال از میان ۷ محور اصلی، نوآوری و معرفی کالاهای جدید تحت نام استارت‌آپ یکی از این محورها است که اهمیت بالایی دارد.

۸ معیار منتخبین روز صنعت و معدن

رئیس ستاد بزرگداشت روزملی صنعت و معدن در پایان پیرامون معیار منتخبین روزملی صنعت و معدن، اظهار داشت: در روز ملی صنعت و معدن از واحدهایی که توانسته‌اند گام‌های اساسی در بخش تولید، صادرات، اشتغال، کیفیت، رضایت مشتری، تعمیق ساخت داخل، اتکا به کارهای درون کشور و اقدامات قابل توجه در مناطق محروم بردارند، تقدیر خواهد شد.
درواقع این ۸ عنوان، معیار منتخبین روز ملی صنعت و معدن است.

کد خبر: 114268
تاریخ: 1399/04/07 - 14:02
منبع: صنایع پرس

روز ملی صنعت و معدن  محمدرضا فیاض  استارت‌آپ‌ها 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آهن و فولاد غدیر ایرانیان بهترین واحد صنعتی و معدنی کشور شد

می متالز - شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان به عنوان واحد صنعتی و معدنی نمونه کشور مورد تقدیر قرار گرفت.
 معاون اول رییس جمهوری در مراسم روز ملی صنعت و معدن:

صادرکنندگان غیر نفتی سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی با امریکا هستند

می متالز - معاون اول رییس جمهوری در مراسم روز ملی صنعت و معدن اظهار کرد: صادرکنندگان غیر نفتی سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی با امریکا هستند.
 به بهانه روز ملی صنعت و معدن:

حمایت از صنعتگران و معدنکاران بیش از گذشته احساس می‌شود

می متالز - لزوم حمایت از صنعتگران و معدنکاران این روزها بیش از گذشته احساس می شود و دلیل آن رکود اقتصادی و شرایط فعلی حاکم بر جامعه بوده و امسال مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا نیز بر آن اضافه شده است.
 سرپرست سازمان صمت استان ایلام:

ظرفیت و توان تشکل های مردمی غیر دولتی را برای توسعه استان ایلام به کار خواهیم بست

می متالز - سرپرست سازمان صمت استان ایلام در دیدار با هیات رئیسه اتاق اصناف این استان، بر ضرورت تقویت همکاری ها برای ارتقاء سطح خدمات رسانی به کسبه و بازاریان تاکید کرد.
 پیام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به‌مناسبت روز ملی صنعت و معدن:

صنایع کشور تحریم‌ها را ناکام گذاشتند

می متالز - مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی فرارسیدن روز ملی صنعت و معدن را تبریک گفت. متن پیام سیدجواد سلیمانی به‌شرح زیر است:
 ۱۰ تیر؛ روز صنعت و معدن

قصور بانک مرکزی در تخصیص سهم صنعت و معدن از تسهیلات بانکی/ اگر به داد صنعت نرسیم، واحدهای تولیدی بیشتری تعطیل می شود

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن انتقاد از قصور بانک مرکزی در ارائه تسهیلات به بخش صنعت و معدن می گوید اگر به داد صنعت نرسیم، واحدهای تولیدی که با ۴۰ درصد ظرفیت فعالیت می کنند، نیز تعطیل خواهند شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما