خبر
سیمان و بتن  

افزایش سهم صادرات گروه سیمان کرمان با بهینه سازی آسیاب سیمان به کمک دانش بومی

می متالز - پس از حضور موفق در بازارهای بین‌المللی خصوصا کشورهای همجوار، چین در شرق دور؛ سیمان کرمان توانست با تکیه بر مرغوبیت و کیفیت محصولاتش، طی قراردادی سیمان سفید تولیدی خود را به کشور افغانستان صادر نماید.

به گزارش می متالز، مهندس رحمانی مدیر عامل سیمان کرمان در خصوص صادرات محصولات سیمان کرمان عنوان داشت: استراتژی و هدفگذاری ما در مجموعه سیمان کرمان با تکیه بر نقاط قوت وامتیازات منحصر بفرد محصولات این کارخانه، همچون تنوع، کیفیت، “تمرکز بر محصولات ویژه و خاص” است.

سیمان کرمان برآن است تا روز به روز سهم خود را در ارزآوری وصادرات محصولات سیمانی خاص ارتقا دهد؛ از این روی با استفاده از روشهای دانش بنیان مهندسی معکوس؛ و تکیه بر توان وتجربه پیمانکاران خوشنام داخلی پروژه طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی بهینه سازی ومدار بسته نمودن آسیاب سیمان واحد یک را به ثمر رسانده و به لطف پروردگار تاثیر بسزایی در افزایش سطح کیفی سیمان تولیدی مجموعه داشت که این امر بعنوان یک مزیت رقابتی در جلب نظر مشتریان بین المللی سیمان کرمان اثر گذاربوده است.

مهندس آقامولایی مدیر بازاریابی وفروش سیمان کرمان با اشاره با قرارداد با افغانستان به تحویل ماهیانه حداقل۵٠٠ تن سیمان سفید از طریق مرزهای شرق کشور اشاره وعنوان داشت: در آینده بسیار نزدیک شاهد افزایش قابل توجه صادرات محصولات این گروه، بویژه سیمان سفید به کشورهای حوزه خلیج فارس، عراق، پاکستان و حوزه CIS خواهیم بود.

ایشان ابراز امیدواری نمود نظر به کیفیت ممتاز وقابل توجه سیمان سفید کرمان، ارزآوری قابل توجهی دراین بخش ازطریق صادرات این محصول جدید سیمان کرمان صورت پذیرد.

شایان ذکراست درکمتر از یکسال از تولید سیمان سفید کرمان، این برند خوشنام صنعت سیمان کشور توانسته جایگاه مطلوبی در بازار سیمان سفید برای این محصول خود ایجاد نماید.

کد خبر: 115932
تاریخ: 1399/04/18 - 16:05
منبع: سیمان خبر

سیمان سفید  سیمان کرمان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در دومین مرحله طرح کمک مومنانه صورت گرفت؛

"شیفت ایثار" و "دست های یاریگر" در کارخانه سیمان کرمانشاه اجرا شد

می متالز - دو برنامه "شیفت ایثار" و "دست های یاریگر" در قالب طرح کمک مومنانه در کارخانه سیمان کرمانشاه اجرا شد.
 وقتی خودباوری مبنای حرکت یک واحد تولیدی می شود؛

سیمان کرمان میدان پیاده سازی ایده های پژوهشگران ایرانی/ تولید سیمان با استفاده از ضایعات منگنز برای اولین بار در کشور

می متالز - سیمان کرمان یک واحد تولیدی موفق است که توانسته علاوه بر ایستادگی در شرایط سخت تولیدی، با استفاده از مطالعات آزمایشگاهی اقدام به تولید محصولاتی کند، که سرآمد صنعت سیمان در جهان هستند.
 

نرخ سیمان سفید در بازار اعلام شد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد نرخ سیمان سفید در بازار استان را اعلام کرد.
 [گزارش تصویری]

کارخانه سیمان کرمان از نمایی نزدیک

می متالز - کارخانه سیمان کرمان با هدف تولید انواع سیـمان و فرآورده‌های سیمانی فعالیت می کند، این واحد تولیدی حدود ۵۰ سال است که با تولید سیمان در خدمت عمران و آبادانی کشور به ویژه منطقه جنوب شرق است.
 رئیس کارخانه سیمان کرمان مطرح کرد؛

توقف بخشی از واردات با تولید بومی سیمان چهار نفت دریایی/ عدم ثبات قیمت‌ها صنعت کشور را به ورطه نابودی می‌کشاند

می متالز - فرود عزیزی گفت: پیش از این سیمان چهار نفت دریایی از سایر کشورها به ایران وارد می شد، اما در حال حاضر با تکیه بر توان ملی موفق به تولید آن شدیم و به دنبال آن میزان تولید ما از میزان واردات آن کاسته است.
 به مناسبت روز صنعت و معدن صورت پذیرفت:

بازدید فرماندار شهرستان نایین از شرکت سیمان سفید بنوید

می متالز - مهندس نصرتی در حاشیه این بازدید تاکید کرد: در سال جهش تولید آمادگی کامل داریم در حوزه تسهیل و خدمات دهی از سوی ادارات با صنایع، بویژه سیمان سفید بنوید همراهی کامل را داشته باشیم
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما