خبر
سنگ آهن  

بازدید رئیس دانشکده علوم پزشکی سیرجان از پروژه بیمارستان تخصصی گل‌گهر

می متالز - روز گذشته، رئیس دانشکده علوم پزشکی سیرجان به همراه معاونین دانشکده از پروژه بیمارستان تخصصی در حال ساخت گل‌گهر بازدید نمودند.

به گزارش می متالز، رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی سیرجان در بازدید خود از پروژه بیمارستان تخصصی فاطمه الزهرا (س) گل‌گهر در جریان روند پیشرفت این پروژه و آخرین اقدامات انجام شده قرار گرفتند.

پروژه بیمارستان تخصصی فاطمه الزهرا (س) توسط شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و در راستای اجرای مسوولیت‌های اجتماعی با اهدافی از قبیل ارتقا و احساس مسوولیت در قبال سطح سلامت و درمان شهروندان، ارتقا سطح کیفیت خدمات در بخش درمان و رفع نیازها و کمبودهای درمانی شهرستان، بر اساس مطالعه و نیازسنجی انجام شده با همکاری و مشورت متخصصان و مدیران بخش درمانی در حال احداث است.

میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه در حال حاضر ۵۷ درصد است و پس از افتتاح و بهره‌برداری ۶۰۰ فرصت شغلی مستقیم و یک‌هزار فرصت شغلی غیرمستقیم ایجاد خواهد نمود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تقدیر مدیر HSEE گهرزمین از پرسنل آزمایشگاه کرونا دانشکده علوم پزشکی سیرجان

می متالز - روز گذشته سید شجاع الدین گلسرخی مدیر HSEE شرکت گهرزمین به همراه تیم بهداشت حرفه ای این شرکت بمناسبت عید سعید غدیر خم با حضور در محل آزمایشگاه مولکولی( کرونا ) دانشکده علوم پزشکی سیرجان از پرسنل زحمتکش این آزمایشگاه تقدیر کرد.
 به همت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر برگزار شد؛

بزرگداشت پیشکسوتان و فعالان رسانه در پایتخت رسانه‌های محلی

می متالز - صبح روز یک‌شنبه آیین تجلیل و نکوداشت روز خبرنگار با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری ویژه، رییس دفتر نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان سیرجان و مدیران روابط‌عمومی‌های شرکت‌های منطقه گل‌گهر در سالن کنفرانس فرمانداری ویژه برگزار شد.
 تازه‌ترین اقدام گل‌گهر در راستای مسئولیت‌های اجتماعی؛

اهدای ۵۰ سری جهیزیه به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی (گزارش تصویری)

می متالز - صبح امروز و با حضور تعدادی از مسوولان شهرستان و مدیران شرکت گل‌گهر، هدایای این شرکت به افراد نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره بهزیستی اهدا شد.
 

تبریک مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به مناسبت روز خبرنگار

می متالز - روز خبرنگار به سبب جانبازی و شهادتِ خبرنگار بزرگوار شهیدصارمی به این عنوان مزیّن شده است.
 مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک سپه در دیدار با مدیران گل‌گهر عنوان کرد:

پروژه انتقال آب خلیج فارس انقلابی در مسیر صنعت است

می متالز - مدیرعامل بانک سپه صبح امروز در جلسه با مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با تاکید بر عملکرد خوب شرکت گل‌گهر گفت: خوشبختانه مهندس ملارحمان با همراهی سایر مدیران شرکت در دستیابی به اهداف شرکت، انجام پروژه‌ها و جهش در تولید موفق عمل کرده است و این در سودآوری مدنظر سهامداران بسیار ارزشمند است.
 

«کگل» زیر ذره بین قیمت‌ها و نسبت‌ها

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر که در بازار سرمایه با نام «کگل» شناخته می‌شود از جمله نمادهای شاخص ساز بازار سهام است که در طول سالیان اخیر و فارغ از وضعیت بازار، در زمره نمادهای بنیادی بازار سرمایه قرار می‌گرفته است. دلیل چنین نام‌گذاری بیشتر مرهون آن است که حجم بالای سهام گل گهر سبب می‌شده تا نسبت به نمادهای کوچک‌تر بازار همواره مسیری منطقی داشته باشد و کمتر تحت تاثیر شایعات و معاملات کوتاه‌مدت قرار گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما