خبر
اقتصاد  
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد:

انجام نزدیک به 1.5 میلیون بازرسی از واحدهای صنفی در 4 ماهه امسال/ شناسایی بیش از ۸۲ هزار متخلف صنفی

می متالز - سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با ارائه گزارش عملکرد چهار ماهه تعداد بازرسی های انجام شده را یک میلیون و ۳۵۴ هزار و ۷۱۹ نوبت اعلام کرد که موجب شناسایی افزون بر ۸۲ هزار واحد صنفی متخلف شد.

به گزارش می متالز، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با ارائه گزارش عملکرد چهار ماهه این سازمان و بازرسان سازمان های صمت استان ها اعلام کرد، براساس بازرسی های انجام شده در این مدت برای ۸۲ هزار و ۶۵۴ واحد صنفی، تولیدی و خدماتی پرونده تخلف تشکیل شد.

بر اساس آمار منتشر شده کالاهای اولویت دار بازرسی از ابتدای امسال شامل لبنیات، برنج، میوه، گوشت مرغ، گوشت قرمز، تخم مرغ، قند و شکر، انبار و سردخانه، املاک، روغن‌نباتی، لوازم خانگی، صوتی و تصویری، مصالح‌ساختمانی، لاستیک‌خودرو، روغن موتور، خودرو، کاغذ، شوینده ها و حمل و نقل بوده است.

بر اساس این گزارش تعداد تخلفات کشف شده از سوی بازرسان سازمان حمایت و سازمان های صمت استان ها، در این مدت یکصدهزار و ۵۱۴ مورد بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:

۵۴ میلیارد تومان تخلف واحدهای صنفی لرستان در آذرماه

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در مدت یک ماهه آذر ٩٩ حدود ۵۴ میلیارد و ۵۵١ میلیون ریال صاحبان واحدهای صنفی استان تخلف داشته اند.
 

بازار روغن موتور خودرو در چهارمحال و بختیاری در حال اشباع است

می متالز - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کمبودی برای روغن موتور در استان وجود ندارد، گفت: اکنون بازار روغن موتور خودروهای مختلف در این استان در حالت اشباع قرار دارد.
 

با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت برترین های نهمین جشنواره هفته پژوهش در بخش صنعت، معدن و تجارت معرفی و تجلیل شدند

می متالز - پژوهش و فناوری، همزمان با سومین روز از هفته پژوهش که تحت عنوان “پژوهش، ‌فناوری در خدمت جهش تولید” نامگذاری شده است، آئین تجلیل از برترین ­های پژوهشی و فناوری بخش صنعت، معدن و تجارت با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت بصورت برخط (آنلاین) برگزار شد.
 

ماجرای آمار اشتباه تجارت خارجی/ توضیح بانک، اختلاف را بیشتر کرد!

می متالز - رحالی آمار اعلامی رئیس کل بانک مرکزی از تجارت خارجی مطابقتی با آمار گمرک ایران نداشت که در ادامه بانک اعلام کرد استناد آمار به سامانه توسعه تجارت و تراز مثبت تا نیمه آذرماه بوده است، این در حالی است که به گفته مسئولان گمرک آمار اخیر سازمان مربوطه، اشتباه اعلام و به سرعت آن را حذف کرده بود، از سویی تا این تاریخ حتی تراز تجاری منفی تر هم شده است، با این حال وقتی استناد وزارت صمت به آمار تجاری گمرک است، چطور بانک مرکزی سازمان توسعه تجارت را مرجع اصلی این آمار می داند؟
 

انجام 1500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان سمنان در 2 ماه نخست فصل پاییز

می متالز - معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام حدود 1500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان در دو ماه نخست فصل پاییز خبر داد.
 در هفت ماهه امسال صورت گرفت؛

3 هزار و 665 بنگاه، پروانه بهره‌برداری گرفتند

می متالز - جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که در هفت ماهه امسال برای سه هزار و 665 بنگاه پروانه بهره‌برداری صادر شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما