خبر
اقتصاد   صنعت  

جذب سرباز صنعت در قالب طرح تاپ در واحدهای تولیدی استان بوشهر

می متالز - رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از جذب سهمیه سربازصنعت در قالب طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) در واحد های تولیدی خبر داد.

به گزارش می متالز، یونس صالحی افزود: مطابق ابلاغ وزارت صمت، جذب سهمیه سرباز امریه تاپ ویژه فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری در واحدهای تولیدی در حال انجام است.

صالحی با اشاره به شرایط متقاضیان این طرح عنوان کرد: جذب سرباز امریه (مقطع ارشد و دکتری) صرفا برای فعالیت در واحد تحقیق، توسعه و نوآوری (R&D&I) بنگاه های صنعتی و معدنی بوده و فرصت مناسبی برای ارتقای رقابت پذیری ،افزایش کیفیت و خلق نوآوری است.

وی اضافه کرد: لازم است مشمولین حداقل ۵ ماه از معافیت تحصیلی انان باقی باشد و همچنین فاقد غیبت بوده و برگ اعزام دریافت نکرده باشند .

رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان اعلام کرد: متقاضیان می توانند بمنظور ثبت نام در طرح مذکور به سامانه مربوطه به آدرس الکترونیکی http://www.iranetop.ir مراجعه و یا جهت اطلاعات بیشتر به اداره آموزش ، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تماس حاصل نمایند.

کد خبر: 121285
تاریخ: 1399/05/13 - 19:31
منبع: شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران(شاتا)

صنعت  طرح تاپ 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در گفت و گو با «مى متالز» مطرح شد:

خودتحريمى نگران كننده تر از تحريم آمريكاست/ تحريم مباركه نشانه قدرت اين شركت است

می متالز - رضا شهرستانى عضو هيات مديره انجمن فولاد با اشاره به تحريم فولاد مباركه اظهار كرد: تحريم فولاد مباركه نشانه قدرت اين شركت و افتخارى براى كشور است.
 

موکب شهدای صنعت مس سرچشمه در ایام فاطمیه خدمات دهی می کند

می متالز - موکب شهدای صنعت مس سرچشمه در ایام فاطمیه با استقرار در یکی بولوارهای رفسنجان خدمات متنوعی به مردم ارائه می دهد.
 نایب رییس انجمن فولاد عنوان کرد؛

خروج از رکود/ فولاد به مدار صعود برگشت

می متالز - نایب رییس انجمن فولاد بیان کرد، بازار داخلی فولاد مستعد تاثیر پذیری از قیمت های جهانی و رشد است.
 

تفاهم‌نامه تولید و خرید هزار دستگاه اتوبوس شهری به امضا رسید

می متالز - در راستای پشتیبانی، توسعه و تجهیز ناوگان حمل و نقل درون‌شهری، تفاهم‌نامه تولید و خرید هزار دستگاه اتوبوس گازسوز، دیزلی و برقی میان اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشور و شرکت ایران‌خودرو دیزل منعقد شد.
 

توسعه همکاری‌های گروه صنعتی ایران خودرو با دانشگاهیان و قطعه سازان اراک

می متالز - در حاشیه جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و قطعه سازان استان مرکزی برگزار شد، دو تفاهم نامه میان این خودروساز با دانشگاه اراک و همچنین با قطعه سازان استان به امضا رسید.
 دریافت مجوز افزایش قیمت شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور:

"خفناور" نرخ شاتون را بالا برد

می متالز - شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات را دریافت کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما