خبر
مترو   حمل و نقل عمومی  

طرح ترافیک هفته آینده لغو می شود؟

می متالز - به دلیل قرمز بودن وضعیت تهران و اثرگذاری روانی موضوع لغو طرح ترافیک شهرداری تهران با تصمیم کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا اجرای طرح ترافیک در هفته آینده لغو می‌شود

به گزارش می متالز، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح ترافیک تهران در هفته آینده خبر داد.

سید مناف هاشمی در حاشیه بیست و نهمین جلسه کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت ملی بیماری کرونا در خصوص طرح ترافیک شهر تهران گفت: لغو طرح ترافیک تأثیر چندانی در کاهش مسافرین مترو و اتوبوس نداشته و این کاهش در حد ۳ یا ۴ درصد بوده است.

معاون شهردار تهران ادامه داد: استفاده شهروندان از ماسک در مترو و بی آر تی حدود ۹۸ درصد است و در تلاش هستیم  استفاده از ماسک در اتوبوس‌های عادی را نیز در میان شهروندان افزایش دهیم.

وی تاکید کرد: به دلیل قرمز بودن وضعیت تهران و اثرگذاری روانی موضوع لغو طرح ترافیک شهرداری تهران با تصمیم کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا اجرای طرح ترافیک در هفته آینده لغو می‌شود.

کد خبر: 121785
تاریخ: 1399/05/15 - 22:07
منبع: نبض بورس

مناف هاشمی  کرونا  طرح ترافیک 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تقویت دلار، مس را تضعیف کرد

می متالز - در روزی که شاخص دلار به دلایلی از جمله آمار مثبت اقتصادی در آمریکا و نگرانی‌های شیوع کرونا در اروپا تقویت شد، مس و سایر فلزات به سطوح پایین‌تری تنزل یافتند چراکه دلار گران، خرید فلزات از جمله مس را برای معامله‌گرانی که ارزهای دیگر را در اختیار دارند، دشوار می‌کند.
 در 5 ماه امسال محقق شد:

ارزش صادرات بخش معدن به ۲.۱ میلیارد دلار رسید

می متالز - ارزش صادرات بخش معدن و صنایع معدنی در پنج ماه نخست امسال به رقم دو میلیارد و ۱۷۶ میلیون دلار رسید که از این رقم بیش از ۵۰ درصد سهم زنجیره فولاد و تولیدات فولادی مرتبط است.
 

قیمت نفت برنت کاهشی شد

می متالز - قیمت نفت خام برنت دریای شمال امروز با ۲۶ سنت معادل ۰.۶۲ درصد کاهش به ۴۱ دلار و ۵۱ سنت برای هر بشکه رسید.
 

تمدید مهلت پرداخت وام کمک ودیعه مسکن

می متالز - بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در بخشنامه ای از تمدید پرداخت وام ودیعه مسکن خبر داد.
 

تداوم افت قیمت انس طلای جهانی

می متالز - قیمت هر اونس طلا امروز (پنجشنبه، سوم مهرماه) با ۰.۴۳ درصد کاهش به ۱۸۵۵ دلار و ۳۸ سنت رسید.
 

دورنمای افزایش قیمت دلار

می متالز - این روزها که بازار در دایره‌ای از نوسانات پی‌درپی قرار گرفته و برخی تحلیل‌های هیجانی هم در خصوص ابعاد و زوایای کلی بازار ارایه می‌شود، سخت است که نگاهی واقع‌گرایانه به موضوعات اساسی اقتصاد داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما