خبر
علوم   پتروشیمی  

عملکرد شرکت ره آوران فنون پتروشیمی طی یک سال گذشته

می متالز - عملکرد شرکت ره آوران فنون پتروشیمی طی یک سال گذشته تشریح شد.

به گزارش می متالز، با وجود محدودیت های دوران کرونایی خدماتی را در سال گذشته و نیمه اول امسال ارائه کرده است، که به شرح ذیل است:

اجرای طرح استعدادیابی کارکنان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

هدف از اجرای این طرح، شناسایی و پرورش مدیران آینده این شرکت است که با برگزاری آزمون های متعدد و مصاحبه و سنجش افراد و شرکت در دوره های توجیهی نفرات واجد شرایط شناسایی و پس از گذراندن دوره های تئوری و مهارت محور به مجموعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس معرفی می‌شوند تا بتوان از توانایی های این نفرات در آینده در پست های مدیریتی این هلدینگ استفاده کرد.

بورسیه تحصیلی و یا کمک های مالی که بر اساس معیارها و فاکتورهای مختلف به دانش آموزان مستعد و کم بضاعت منطقه ماهشهر و بندر امام خمینی (ره) از طرف شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با محوریت شرکت ره آوران فنون پتروشیمی اهدا میگردد، دیگر خدمتیست که در راستای توانمند سازی افراد بومی منطقه در سال تحصیلی جاری انجام گرفته است.

برگزاری دوره های کارآموزی بدو استخدام برای کارآموزان شرکت های صنعتی در راستای بالا بردن سطح دانش و مهارت شغلی و آشنایی با قانون و مقررات های اداری از دیگر اقدامات شرکت ره آوران فنون پتروشیمی می باشد که در سال گذشته این شرکت میزبان کارآموزانی از شرکتهای پتروشیمی سبلان، پتروشیمی لردگان، پتروشیمی بوشهر و پالایشگاه گاز بیدبلند بوده است که همگی این کارآموزان با گذراندن دوره های کارآموزی خود هم اکنون در شرکت های مطبوع خود مشغول خدمت به ایران عزیز اسلامی می باشند.

برگزاری دوره های آموزشی مجازی

در پی شیوع ویروس کرونا و ابتلای تعداد زیادی از هموطنان به این بیماری، شرکت ره آوران فنون پتروشیمی با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی و لزوم ادامه آموزش با استفاده از بهترین نرم افزارهای آموزشی اقدام به برگزاری آموزشهای مجازی نمود که بازخورد هایی بسیار عالی از سوی شرکت کنندگان در این دوره ها را به همراه داشت و خود گامی بلند برای توانمندی در این حوزه آموزشی با بهترین متدهای روز دنیا بود.

اجرای طرح خرسندسازی خانواده ها و کارکنان صنایع پتروشیمی

از اقداماتی که برای این طرح انجام شده ایجاد و برگزاری کلاس های آموزشی و تربیتی و مسابقات فرهنگی ورزشی برای خانواده ها و فرزندان کارکنان به صورت حضوری و مجازی است که با استقبال بی نظیر خانواده های محترم کارکنان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس روبه رو شده است.

برگزاری آزمون‌های استخدامی برای شرکت‌های تابعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر یکی دیگر از اقدامات این شرکت در سال ۱۳۹۹ است.

برگزاری جلسات آموزشی و صدور اطلاعیه های مناسب برای افزایش سطح آگاهی کارکنان و برگزاری جلسات آموزشی در مناطق خوزستان و عسلویه با هماهنگی وزارت بهداشت و سازمان بهداشت و درمان، کاهش حضور و خودداری از هرگونه تجمع کارکنان، و همچنین ایجاد امکانات مربوط به ارائه ی ویدیو کنفرانس در شرایط ضروری، و نیز الزام استفاده از لوازم حفاظت فردی برای کارکنان ارائه دهنده خدمات از جمله دست اندرکاران تهیه و طبخ و سرو مواد غذایی و نظافت اماکن از جمله اقدامات این شرکت در این روزهای حساس کرونایی بوده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر انرژی عربستان:

دنبال خلاصی از شر نفت و گاز نباشید!

می متالز - وزیر انرژی عربستان سعودی اعلام کرد دنیا در مبارزه با تغییرات جوی، برای خنثی کردن انتشار گازهای گلخانه ای باید همه گزینه ها را بررسی کند اما این که بخواهیم نفت و گاز را کنار بگذاریم، درست و واقع گرایانه نیست.
 

جزیره کیش به خط هفتم سراسری گاز متصل شد

می متالز - سرپرست طرح توسعه میدان گازی کیش ضمن اعلام این خبر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده کلیه فعالیت‌های اجرایی انشعاب‌گیری از کیلومتر ١٨۴ خط هفتم سراسری گاز در کمتر از ٧٢ ساعت با موفقیت پایان یافت.
 

صعود جهانی دلار

می متالز - شاخص دلار بار دیگر به کانال ۹۴ واحدی برگشت.
 با حکم رئیس جمهور؛

علیرضا رئیسی به عنوان سخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا منصوب شد

می متالز - رئیس جمهور در حکمی با انتصاب دکتر علیرضا رئیسی به عنوان «سخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا»، تاکید کرد که از این تاریخ، تنها مرجع موثّق و قابل استناد در مورد اعلام برنامه‌ها و مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، سخنگوی ستاد خواهد بود.
 با حکم رئیس جمهور؛

رحمانی فضلی به عنوان فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا منصوب شد/تعیین وظایف و اولویت‌های هشتگانه

می متالز - رئیس جمهور در حکمی رحمانی فضلی وزیر کشور را به عنوان «فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا» منصوب کرد و از وی خواست اقدامات قرارگاه را با توجه به وظایف و اولویت‌های هشتگانه، برنامه‌ریزی و اجرا نموده و نتایج آن را مستمرا گزارش کند.
 

افزایش ۸ درصدی تولید محصولات پتروشیمی در ۷ ماه سال ۹۹

می متالز - مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افزایش هشت درصدی تولید محصولات پتروشیمی در هفت ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد و گفت: مجتمع‌های پتروشیمی تا پایان مهرماه امسال بیش از ۳۵ میلیون تن تولید داشته‌اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما