خبر
آلومینیوم   تحقیق و توسعه   دانشگاه ها  

بازدید رییس امور مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و هیات همراه از ایرالکو

می متالز - دکتر باقری، رئیس امور مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، به همراه دکتر رئوفی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی و هیات همراه، در مورخه ۹۹/۶/۵ از کارگاه‌های تولیدی شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) بازدید کردند.

به گزارش می متالز، این بازدید در راستای همکاری‌های مشترک بین صنعت و دانشگاه و توسعه فعالیت‌های مرکز علمی کاربردی آلومینیوم ایران و کسب مجوز پودمان‌های این مرکز صورت گرفت و طی آن، مدیران کارگاه‌های احیاء، آندسازی، توزیع برق و آزمایشگاه ایرالکو؛ ضمن همراهی بازدیدکنندگان، به بیان ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای ممتاز شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) پرداخته و توضیحات لازم پیرامون چگونگی فرآیند تولید شمش را ارائه و جهت گسترش همکاری‌های دوجانبه، بحث و تبادل نظر کردند.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

زمان افزایش سرمایه ۲۳۳ درصدی شرکت بورسی + سه مجمع سالانه

می متالز - زمان برگزاری مجمع فوق العاده، عادی بطور فوق العاده و سالانه دو شرکت سرمایه گذاری و دو سهم دیگر اعلام شد.
 نگاهی به معاملات این آلومینیومی در بورس‌کالا:

روند افزایش نرخ ایرالکو به سومین هفته پیاپی رسید

می متالز - ارزش معاملات شرکت ایرالکو در بورس کالا به بیش از ۱۸ هزار میلیارد ریال رسید.
 

پرداخت چهار میلیارد ریال جایزه به تیم ایرالکو در شورای شهر اراک تصویب شد

می متالز - پرداخت چهار میلیارد ریال جایزه نقدی از محل ماده ۱۵ بودجه شهرداری به تیم فوتبال آلومینیوم اراک(ایرالکو) برای راه یافتن به لیگ برتر فوتبال عصر دوشنبه در صحن رسمی شورای اسلامی این شهر تصویب شد.
 پنج ماه نخست امسال ثبت شد؛

آلومینیوم بالاترین رشد تولید در بین فلزات

می متالز - تولید شمش آلومینیوم در پنج ماه نخست امسال به رقم ۱۷۴ هزار و ۹۱۳ تن رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش ۶۹ درصدی داشته که بالاترین رشد تولید در بین فلزات راهبردی را نشان می‌دهد.
 

عرضه‌های اندک ایرالکو در هفته گذشته/ ادامه روند افزایشی نرخ محصولات

می متالز - جمع کل ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا از ابتدای سال تا پایان هفته جاری به بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال رسیده است.
 در 5ماهه نخست امسال رخ داد:

رشد 74درصدی فروش "فایرا" نسبت به سال 98

می متالز - شرکت آلومینیوم ایران با نماد فایرا، گزارشی از فعالیت ماهانه 1ماهه منتهی به 31مرداد 99 خود را منتشر کرد.در مدت یک ماهه مردادماه شمش خالص بیشترین تولید را داشته است که در فروش داخلی و صادراتی نیز بالاترین عدد را از آن خود کرده است. همچنین فروش فایرا در 5ماهه اول امسال با رشد 74درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما