خبر
آهن و فولاد   متالورژی  

استخدام کارشناس فروش (رشته متالورژی) در تهران

می متالز - شرکت فولاد ابزار دقیق صنعت مبتکران در استان تهران، محدوده مهرآباد جنوبی جهت تکمیل کادر فروش خود از یک کارشناس فروش دعوت به همکاری می‌نماید.

به گزارش می متالز، شرایط استخدام:

کارشناس فروش

جنسیت: خانم

نوع همکاری: تمام وقت

رشته تحصیلی: مهندسی متالورژی

آشنا به فنون مذاکره

با انگیزه و پر انرژی

از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند.

لطفا از تماس تلفنی خودداری نمایید.

اطلاعات تماس

تلگرام: 09129589460

واتساپ: 09129589460

ایمیل: mobtakeransteelsales.co@gmail.com

 

 

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

انتشار مقالات هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی و سیزدهمین همایش ملی مشترک انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن ریخته گری ایران

می متالز - مقالات هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی و سیزدهمین همایش ملی مشترک انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن ریخته گری ایران در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد. این رویداد در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۸ تا ۱۶ مهر ۱۳۹۸ توسط انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران، انجمن ریخته گری ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار شده است.
 رییس دانشگاه تهران و رییس انجمن مهندسی متالورژی ایران

تاثیر ذوب آهن در اغلب شرکت های حاضر در نمایشگاه بومی سازی مشهود است

می متالز - محمود نیلی رییس دانشگاه تهران و رییس انجمن مهندسی متالورژی ایران در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در اولین نمایشگاه ملی فولاد ایران گفت: متولد شهر صنعتی اصفهان هستم و بازدیدهای متعددی از ذوب آهن اصفهان به عنوان بزرگترین صنعت فولاد کشود داشتم.
 عضو هیأت‌علمی دانشگاه تهران در کارگاه هیدرومتالورژی مس مطرح کرد

به‌کارگیری کم‌هزینه‌ترین روش هیدرومتالورژی در شرکت مس

می متالز - «محمد مکملی» عضو هیأت‌علمی دانشکده مهندسی متالورژی و مواد دانشکده فنی دانشگاه تهران در حاشیه iMat 2018 کارگاه هیدرومتالورژی مس را ارائه کرد. به گفته این استاد دانشگاه هم‌اکنون کم‌هزینه‌ترین روش هیدرومتالورژی مس در شرکت مس به کار گرفته شده است.
 

هفتمین نمایشگاه مهندسی مواد و متالورژی برگزار شد

می متالز - هفتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی (iMat 2018) همزمان با هفتمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX 2018) صبح روز، 17 مهرماه آغاز و برگزار شد.
 

آشنایی با دکتر علی حائریان اردکانی استاد پیشکسوت و نمونه دانشگاه فردوسی مشهد و رئیس دانشگاه صنعتی سجاد

می متالز - دکتر علی حائریان اردکانی به عنوان یکی از داوران هفتمین کنفرانس مهندسی مواد و متالورژی iMat 2018 در تاریخ 17 و 18 مهرماه 1397 در تهران بودند که به اختصار در ذیل در مورد ایشان می خوانیم.
 رییس دانشگاه تهران:

زنجیره تولید صنایع معدنی توازن ندارد

می متالز - رییس دانشگاه تهران گفت: نبود توازن در زنجیره تولید، یکی از چالش‌های اصلی بخش معدن و صنایع معدنی کشور است؛ به طوری که سال‌ها سرمایه گذاری در صنایع بالادستی بیشتر و در صنایع پایین دستی کمتر بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما