خبر
مواد معدنی   ماشین آلات و تجهیزات معدنی  
با هدف راهبردی جدید

هپکو ماشین آلات معادن کوچک را تامین می کند

می متالز - رئیس خانه معدن ایران از تامین ماشین آلات مورد نیاز معادن کوچک و متوسط در هپکو خبر داد.

به گزارش می متالز، محمدرضا بهرامن با اشاره به اینکه هپکو با هدف راهبردی جدیدی به فعالیت خواهد پرداخت گفت: هم اکنون معادن کوچک و متوسط ما نیاز بسیار زیادی به ماشین آلات دارد که هپکو برای تامین این نیاز کار خود را آغاز کرده است.
وی با اشاره به امضاء تفاهم نامه با هپکو برای تامین این ماشین آلات افزود: این تفاهم نامه تا یک هفته آینده امضاء خواهد شد که در مذاکرات صورت گرفته، مدل و برند ماشین آلات مورد نیاز مشخص شده است.
رئیس خانه معدن ایران با بیان اینکه هپکو یک سرمایه ملی است گفت: نباید هپکو را فراموش کنیم و ما با این رویکرد در کنار هپکو هستیم که این شرکت تامین کننده مایحتاج ما در بخش معدن خواهد بود.
بهرامن با تاکید بر لزوم خروج هپکو از شرایط فعلی افزود: تفاهم نامه‌ای با هپکو و سازمان بیمه معادن بسته شده و امروز هم پیش نویس تفاهم نامه جدید تامین ماشین آلات معادن کوچک تهیه شده است که عملیات اجرایی آن به زودی آ‎غاز می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حقوق مردادماه کارگران هپکو پرداخت شد

می متالز - حقوق مرداد کارکنان هفت تپه امروز با تاخیر به حساب کارگران واریز شد.
 نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شوای اسلامی:

دولت قول داده تا سهام هپکو در اختیار سازمان تأمین اجتماعی باشد/ در مقابل واگذاری مجدد خواهیم ایستاد

می متالز - آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت اگر بخواهد مجدداً هپکو را قبل از اینکه روی پا بیفتد به بخش خصوصی واگذار کند مطمئناً در مجلس به‌طور جد از دولت‌خواهیم خواست که این کار صورت نگیرد.
 رییس کمیسیون تشکل های اتاق بازرگانی اراک:

هپکو برای تهیه کارت بازرگانی و ترخیص مواد اولیه دچار مشکل است

می متالز - مهدی نیا، رییس کمیسیون تشکل های اتاق بازرگانی اراک با اشاره به اینکه بانک مرکزی در حوزه تامین ارز مشکلات فراوانی را برای تولیدکنندگان به وجود آورده است، گفت: شرکت هپکو که در این اوضاع بد اقتصادی نیاز به حمایت دارد، برای تهیه کارت بازرگانی و ترخیص مواد اولیه از گمرک به علت نداشتن‌ تسویه حساب مالیاتی دچار مشکل شده است.
 

واردات ۷۲ میلیارد دلار ماشین‌آلات صنعتی چگونه کارخانجات داخلی را به تعطیلی کشاند؟

می متالز - در دولت‌های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم مجموعاً ۷۲ میلیارد دلار ماشین‌آلات صنعتی وارد کشور شده که نقش مهمی در ایجاد بحران در کارخانجات داخلی همچون هپکو و ماشین‌سازی تبریز داشته است.
 محمدرضا بهرامن، رئیس خانه معدن ایران خبر داد:

گردهمایی بزرگ معدنکاران و فولادسازان در هفته اول دی ماه ۹۹

می متالز - رئیس خانه معدن ایران گفت: شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسـازی و صنایع وابسته پنجم تا هشتم دیماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
 

تشکیل اولین نشست مشورتی بهره گیری از ظرفیت بازار سرمایه در بخش معادن

می متالز - حضور محمدرضا بهرامن و رئیس کمیته بورس، بانک و سرمایه گذاری خانه معدن ایران در کنار نفراتی از بزرگان معدنی در اولین نشست رسمی تحقق عملیاتی ایده بازار سرمایه در بخش معدن.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما